
- В наявності
- Код: 00130314
Модуль пам`ятi SO-DIMM 8GB/2133 DDR4 G.Skill Ripjaws (F4-2133C15S-8GRS)
3 764 ₴
повернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
G.SKILL Ripjaws DDR4 SO-DIMM - ідеальне оновлення системи, що забезпечує швидшу передачу даних і більш високу енергоефективність, ніж будь-коли. Випробуйте новий стандарт швидкості з Ripjaws DDR4 SO-DIMM вже сьогодні!
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | G.SKILL |
| Клас якості | Original |
| Кількість модулів у комплекті | 1 |
| Напруга живлення | 1,2 В |
| Номінальна напруга, В | 1.2 В |
| Об'єм одного модуля | 8 GB |
| Система охолодження | Пасивна (радіатор) |
| Стан | Новий |
| Тип оперативної пам'яті | DDR4 |
| Форм-фактор | SODIMM |
| Частота пам'яті | 2133 МГц |
| Користувальницькі характеристики | |
| Масив | PC4-17000 |
| Особливості | non-ECC;Unbuffered |
| Призначення | Для ноутбуків |
- Ціна: 3 764 ₴

