
- В наявності
- Код: 00130285
М`ясорубка SeaBreeze SB-003
1 386 ₴
+380 (73) 199-01-00
- +380 (66) 199-01-00
повернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Пристрій виготовлений з міцного пластику. Лоток для м’яса також зроблений із пластику, що полегшує його миття та подальше використання.
Перед вами техніка повністю готова до використання за рахунок додаткових аксесуарів, якими укомплектована.
Насадки для ковбасок та кебе дозволять сформувати готові до подальшої обробки напівфабрикати.
Толкатель допоможе акуратно просунути шматочки до ріжучих елементів.
Для створення фаршу використовують диски з отворами (2 штуки).
Щоб очистити робочу камеру від окремих шматочків продуктів, що застрягли, використовують функцію реверсу. Вона запускає хід усієї системи у зворотному напрямку. Таким чином, ви зможете легко продовжити роботу, навіть не використовуючи штовхач.
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Sea breeze |
| Захист від перевантажень | Ні |
| Матеріал корпусу | Пластик |
| Номінальна потужність | 2600 Вт |
| Потужність при заблокованому двигуні | 2600 Вт |
| Продуктивність м'ясорубки | 2 кг/хв |
| Реверс | Так |
| Додаткові функції і характеристики | |
| Відсік для шнура | Ні |
| Насадка для приготування пюре | Ні |
| Насадка-кебе | Так |
| Насадка-соковижималка для цитрусових | Ні |
| Насадка-соковижималка для ягід | Ні |
| Насадка-терка | Ні |
| Насадка-шинковка | Ні |
| Прогумовані ніжки | Ні |
| Штовхач | Так |
| Користувальницькі характеристики | |
| Колір корпусу | Черний |
- Ціна: 1 386 ₴

