
- Немає в наявності
- Код: 00130280
Хлібопіч First FA-5152-3-BA
3 564 ₴
+380 (73) 199-01-00
- +380 (66) 199-01-00
повернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Свіжий хліб чудової якості у будь-який момент: компактна хлібопічка з функцією таймера та двома гачками для тіста випікає хліб та тістечка у найкоротші терміни та підтримує ідеальну температуру хліба завдяки функції підтримки тепла. Просто помістіть інгредієнти у форму для випікання з антипригарним покриттям та виберіть програму та ступінь підсмажування. Зручна електроніка пропонує 12 автоматичних програм із двома розмірами хліба для всіх сортів борошна та на будь-який смак.
Насолоджуйтесь свіжим змішаним хлібом, французьким хлібом, хлібом з цільнозернового борошна, солодким хлібом, хлібом для сендвічів та безглютеновим хлібом або легко приготуйте тісто для тортів або піци. Випічка з варенням теж нескладна.
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | First |
| Відстрочка старту | Так |
| Регулювання ваги випічки | Ні |
| Споживана потужність | 850 Вт |
| Додаткові функції і характеристики | |
| Антипригарне покриття форми | Так |
| Відсік для шнура | Ні |
| Дисплей | Так |
| Захист від перегріву | Так |
| Звуковий сигнал | Ні |
| Матеріал корпусу | Пластик |
| Підсвічування дисплея | Ні |
| Габаритні розміри | |
| Вага | 7 кг |
| Висота | 430 мм |
| Ширина | 280 мм |
| Комплектація | |
| Книга рецептів | Ні |
| Мірний стакан | Ні |
| Користувальницькі характеристики | |
| Колір корпусу | Черний |
| Тип керування | кнопкове |
| Максимальна вага випічки | 1250 |
- Ціна: 3 564 ₴




