
- Немає в наявності
- Код: 00130092
Модуль пам`ятi DDR4 2x16GB/3600 G.Skill Ripjaws V Black (F4-3600C16D-32GVKC)
15 815 ₴
+380 (73) 199-01-00
- +380 (66) 199-01-00
повернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Оперативна пам'ять G.Skill RIPJAWS V [F4-3600C16D-32GVKC] 32 ГБ пропонується вам комплектом із двох планок DIMM DDR4, кожна з яких відрізняється об'ємом 16 ГБ. Набір пари модулів пам'яті призначений для експлуатації в ігровому системному блоці, що робить його привабливим для геймера або любителя продуктивного "заліза". Використовуючи планки з пропускною здатністю PC28800 і найбільшою тактовою частотою 3600 МГц, ви зможете наростити швидкодію вже наявного системного блоку або укомплектувати продуктивне складання.
Планки ОЗУ комплекту G.Skill RIPJAWS V [F4-3600C16D-32GVKC] 32 ГБ відрізняються висотою 41 мм і передбачають роботу при вхідній напрузі 1.35 В. Модулі мають таймінги 16-19-19-39 і мають чорні радіатори, які та друкованими платами. Завдяки цим стильним тепловідведенням відбувається більш продуктивне розсіювання тепла, що виділяється планками.
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | G.SKILL |
| Клас якості | Original |
| Кількість модулів у комплекті | 2 |
| Номінальна напруга, В | 1.35 В |
| Об'єм одного модуля | 16 GB |
| Особливості | non-ECC |
| Призначення | Для настільного ПК |
| Система охолодження | Пасивна (радіатор) |
| Стан | Новий |
| Тип оперативної пам'яті | DDR4 |
| Форм-фактор | DIMM |
| Частота пам'яті | 3600 МГц |
| Користувальницькі характеристики | |
| Масив | PC28800 |
| Напруга живлення | 1.35 В |
- Ціна: 15 815 ₴





