
- В наявності
- Код: 00130091
Модуль пам`ятi DDR4 16GB/3200 G.Skill Aegis (F4-3200C16S-16GIS)
7 483 ₴
повернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Ідеальне вирішення для ігрових ПК
Модулі пам'яті, належали до сімейства Aegis, призначеного для модернізації, підвищення продуктивності та високої стабільності на новітніх ігрових системах.
Якісно створена
Пам'ять створена з високоякісних відібраних вручну компонентів і протестовані за суворими стандартами G.Skill, на всіх основних материнських платах більшості виробників, Пам'ять Aegis Gaming DDR4 призначена для кращої сумісності та стабільності найширшого вибору материнських плат.
Ефективна потужність
Розроблена з низькою напругою 1.2 ~ 1.35 В за стандартом DDR4, це знижує вимогу з напруги на 20%, як порівняти з наборами пам'яті DDR3! Тепер ваша система може працювати ще швидше.
Профілі XMP 2.0
Просто встановіть і грайте. Запрограмовані з останніми профілями Intel XMP 2.0. Єдине, що між вами й екстремальною продуктивністю — просте встановлення.
Як радіатор використовується термонаклейка для розсіювання тепла.
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | G.SKILL |
| Клас якості | Original |
| Кількість модулів у комплекті | 1 |
| Напруга живлення | 1,2 В |
| Номінальна напруга, В | 1.35 В |
| Об'єм одного модуля | 16 GB |
| Особливості | non-ECC |
| Призначення | Для настільного ПК |
| Система охолодження | Пасивна (радіатор) |
| Стан | Новий |
| Тип оперативної пам'яті | DDR4 |
| Форм-фактор | DIMM |
| Частота пам'яті | 3200 МГц |
| Користувальницькі характеристики | |
| Масив | PC4-17000 |
- Ціна: 7 483 ₴


