
- В наявності
- Код: 00130088
Модуль пам`ятi DDR4 2x8GB/3200 G.Skill Flare X (F4-3200C16D-16GFX)
7 789 ₴
повернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Розроблений для останніх платформ AMD Ryzen, набір пам'яті DDR4 серії Flare X знаменує собою повернення легендарної пам"яті Flare, що забезпечує приголомшливу продуктивність в пам'яті DDR попереднього покоління. Оновіть вашу наступну систему AMD до новітньої ігрової платформи або потужної робочої станції з пам'яттю DDR4 серії Flare X!
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | G.SKILL |
| Клас якості | Original |
| Кількість модулів у комплекті | 2 |
| Номінальна напруга, В | 1.35 В |
| Об'єм одного модуля | 8 GB |
| Особливості | Низькопрофільна (Low Profile) |
| Призначення | Для настільного ПК |
| Система охолодження | Пасивна (радіатор) |
| Стан | Новий |
| Тип оперативної пам'яті | DDR4 |
| Форм-фактор | DIMM |
| Частота пам'яті | 3200 МГц |
| Користувальницькі характеристики | |
| Масив | PC4-25600 |
| Напруга живлення | 1.35 В |
- Ціна: 7 789 ₴

