
- В наявності
- Код: 00130087
Модуль памяти DDR4 2x16GB/3600 Patriot Viper Steel (PVS432G360C8K)
15 403 ₴
повернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Оперативна пам'ять - один із найважливіших компонентів, який забезпечує швидкість обробки даних у комп'ютерній системі. Ця планка виготовлена компанією Patriot, в основі лежать чіпи з високим запасом надійності.
Patriot Viper Steel – оперативна пам'ять нового типу, головною метою створення якої є забезпечення продуктивності роботи системи. Сумісна з платформами останнього покоління Intel та AMD, підтримує технологію розгону XMP 2.0. Охолоджується за рахунок алюмінієвого радіатора, який відводить надлишкове тепло та підтримує оптимальну температуру компонента.
Виготовлена у форм-факторі DIMM, що означає її призначення для встановлення системи настільних ПК. Заявлена частота роботи – 3600 МГц.
Має цікавий дизайн з логотипом, підійде для сміливих за стилем систем, корпусів з прозорими панелями та підсвічуванням.
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Patriot |
| Клас якості | Original |
| Кількість модулів у комплекті | 2 |
| Номінальна напруга, В | 1.35 В |
| Об'єм одного модуля | 16 GB |
| Особливості | non-ECC |
| Призначення | Для настільного ПК |
| Система охолодження | Пасивна (радіатор) |
| Стан | Новий |
| Тип оперативної пам'яті | DDR4 |
| Форм-фактор | DIMM |
| Частота пам'яті | 3600 МГц |
| Користувальницькі характеристики | |
| Масив | PC17000 |
| Напруга живлення | 1.35 В |
- Ціна: 15 403 ₴






