
- Немає в наявності
- Код: 00130067
Модуль пам`ятi DDR4 2x8GB/3200 G.Skill Ripjaws V Grey (F4-3200C16D-16GVGB)
6 777 ₴
+380 (73) 199-01-00
- +380 (66) 199-01-00
повернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Плануючи апгрейд свого комп"ютера, варто вибирати тільки якісні комплектуючі, наприклад DDR4 RipjawsV G.Skill. Адже збій в роботі оперативної пам"яті може спричинити за собою уповільнення роботи комп"ютера, втрату важливих даних і навіть вихід системи з ладу. Вибираючи оперативну пам"ять, слід звернути увагу на важливі характеристики, які визначають, по-перше, можливість використання конкретної моделі в вашому комп"ютері або ноутбуці, а по-друге, ефективність роботи оперативного пам"яті, а значить і всієї системи в цілому.
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | G.SKILL |
| Клас якості | Original |
| Кількість модулів у комплекті | 2 |
| Номінальна напруга, В | 1.35 В |
| Об'єм одного модуля | 8 GB |
| Особливості | non-ECC |
| Призначення | Для настільного ПК |
| Система охолодження | Пасивна (радіатор) |
| Стан | Новий |
| Тип оперативної пам'яті | DDR4 |
| Форм-фактор | DIMM |
| Частота пам'яті | 3200 МГц |
| Користувальницькі характеристики | |
| Масив | PC4-25600 |
| Напруга живлення | 1.35 В |
- Ціна: 6 777 ₴

