
- Немає в наявності
- Код: 00126228
Відеопанель Slinex MA-01CRHD зі зчитувачем EM-Marine/Mifare, розміри 110 х 185 х 34 мм, живлення 12В
5 456 ₴
- +380 (66) 199-01-00
Відеопанель Slinex MA-01CRHD зі зчитувачем EM-Marine/Mifare
Відеопанель Slinex MA-01CRHD - це сучасне рішення для систем відеодомофонії. Завдяки високій роздільній здатності та вбудованому зчитувачу безконтактних карток, ви отримуєте надійний доступ до вашого домівки, що забезпечує комфорт та безпеку.
Ключові можливості
- Висока роздільна здатність: 2 Mp (AHD) / 1 Mp (AHD) / 960 TVL (CVBS)
- Вбудований зчитувач карток EM-Marine/Mifare
- Універсальний спосіб встановлення: накладний або врізний
- Додаткове підключення двох модулів розширення MA-08
- Стійкий до погодних умов: ступінь захисту IP65
- Кольоровий корпус у срібному та чорному виконанні
Технічні характеристики
- Гарантія: 12 місяців
- Розміри: 110 х 185 х 34 мм
- Матеріал: метал
- Питання: DC 12V
- Робоча температура: -40 ~ +65 °C
- Степінь захисту: IP65
- Споживання струму: 500 мА
- Кут огляду по горизонталі: 115°
- Підсвічування кнопок
- IR підсвітка: до 1.5 м
- Зв'язок між пристроями: 4-провідна система
- Керування замком: реле
- Кількість абонентів: 1
Приклад використання: Ви приймаєте гостей і за допомогою відеопанелі Slinex MA-01CRHD можете не лише побачити, хто стоїть на порозі, але й миттєво відкрити двері, використовуючи безконтактну картку. Або ж, коли ви на дачі, можете спостерігати за тими, хто підходить до вашого будинку, і отримувати сповіщення на мобільний пристрій.
Відеопанель Slinex MA-01CRHD — це не лише стильний елемент, але й важливий засіб захисту вашого майна. Замовити цю модель в нашому інтернет-магазині можна за доступною ціною, а доставка забезпечить швидке отримання товару у будь-який регіон.
Відеопанель Slinex MA-01CRHD зі зчитувачем EM-Marine/Mifare
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | Slinex |
| Індикація | Світлова/Звукова |
| Застосування | В приміщенні/Уличне |
| Колір | Чорний |
| Матеріал | Метал |
| Підсвічування | Так |
| Режим роботи | Ідентифікація |
| Тип пристрою | Зчитувач електронний безконтактний |
| Загальні | |
| Висота | 185 мм |
| Гарантійний термін | 12 міс |
| Довжина | 500 мм |
| Максимальна робоча температура | 65 град. |
| Мінімальна робоча температура | -40 град. |
| Напруга | 12 В |
| Ширина | 110 мм |
| Додаткові | |
| Захист обладнання від води і пилу IP | IP65 |
| Монітор | |
| Підсвітка екрану | Ні |
| Користувацькі характеристики | |
| Живлення | DC 12V |
| Тип встановлення | Накладної;Врізний |
- Ціна: 5 456 ₴



