
- В наявності
- Код: 00121225
Відеодомофон 4.3" Neolight TETTA з режимом аудіоняня, 2 панелі виклику, 2 камери, інтерком 4 домофони
2 740 ₴
- +380 (66) 199-01-00
Відеодомофон 4.3" Neolight TETTA з режимом аудіоняня
Відеодомофон 4.3" Neolight TETTA — це ідеальне рішення для безпеки вашого дому. Завдяки кольоровому TFT-екрану та можливості підключення до двох панелей виклику і двох відеокамер, ви завжди будете у курсі того, що відбувається біля вашого порогу. Його функція аудіоняні робить цей пристрій не лише безпечним, а й зручним для родин з дітьми.
Ключові можливості
- 4.3 дюймовий кольоровий TFT-екран
- Підключення до 2 панелей виклику та 2 відеокамер
- Режим аудіоняні
- Гучний зв'язок для комфортного спілкування
- 4-х провідне з'єднання з панеллю виклику
- Вбудований блок живлення
- Сенсорне управління
Технічні характеристики
- Гарантія, міс: 12
- Колір: Білий
- Розміри, мм: 116 x 171 x 17
- Матеріал: Пластик
- Напруга живлення: AC 220 В
- Тип установки: накладне
- Вага, г: 206
- Тип пристрою: Відеодомофон
- Тип керування: сенсорні кнопки
- Розмова з відвідувачем: гучний зв'язок
- Зв'язок між пристроями: 4-х провідна
- Стандарт відеосигналу: CVBS (PAL)
- Екран, дюйм: 4.3 (TFT)
- Роздільна здатність екрану: 480х272 пікселі
- Підключення панелей виклику/камер: 2 панелі + 2 камери
- Функція інтеркома: є
- Кількість каналів домофона: 4
Уявіть собі ситуацію: ви чекаєте на кур'єра або гостя, але зайняті домашніми справами. Завдяки Відеодомофону 4.3" Neolight TETTA, ви можете легко перевірити, хто на порозі, не відриваючи себе від справ. А якщо у вас маленька дитина, функція аудіоняні дозволить вам завжди бути в курсі її потреб, навіть якщо ви в іншій кімнаті.
Купити Відеодомофон 4.3" Neolight TETTA можна прямо зараз в нашому інтернет-магазині. Ми забезпечуємо швидку доставку і конкурентоспроможні ціни. Відгуки наших клієнтів підтверджують надійність і якість цього пристрою.
Відеодомофон 4.3" Neolight TETTA з режимом аудіоняня
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | Neolight |
| Індикація режиму роботи | Ні |
| Інтерфейс | Провідний |
| Кількість підтримуваних пристроїв | 4 |
| Можливість для інтеграції | Ні |
| Можливість розширення | Ні |
| Тип даних, що передаються | Аналогові |
| Тип підтримуваних пристроїв | Неадресні |
| Управління | Локальне |
| Форм-фактор | Багатокомпонентний |
| Загальні | |
| Висота | 171 мм |
| Гарантійний термін | 12 міс |
| Додаткове джерело живлення | Мережа 220В |
| Живлення | Мережа 220В |
| Напруга | 220 В |
| Ширина | 116 мм |
| Основні | |
| Тип пристрою | Відеодомофон |
- Ціна: 2 740 ₴


