
- В наявності
- Код: 00117522
Розвиваюча іграшка Ігротеко Геосортер (900729), натуральні матеріали, розмір 17.5 х 16 х 6.5 см
384 ₴
- +380 (66) 199-01-00
Розвиваюча іграшка Ігротеко Геосортер (900729)
Навчання має бути цікавим! З ІГРОТЕКО можна складати, нанизувати, будувати й при цьому вчитися новому. Геосортер представляє собою дощечку з чотирма штирями для нанизування і набір чотирьох типів геометричних фігур з отвором посередині. Квадрати, прямокутники, трикутники, круги пофарбовані у чотири різні кольори приємної пастельної гами.
Ключові можливості
- Розвиток координації рухів
- Поліпшення окоміру
- Орієнтація в просторі
- Розвиток аналітичного мислення
- Посидючість та концентрація уваги
Технічні характеристики
- Модель: Геосортер
- Артикул: 900729
- Країна виробництва: Україна
- Тип: Сортер
- Стан: Новий
- Матеріал: Дерево
- Колір: різнокольоровий
- Розмір упаковки: 17.5 х 16 х 6.5 см
- Додатково: натуральні матеріали
- Вікова група: від 2 років
- Категорія розвитку: посидючість
Уявіть, як ваш малюк самостійно грає у своїй кімнаті, складаючи кольорові фігури на дощечці, фокусуючи увагу на кожному русі. Завдяки Геосортеру, дитина не тільки грає, а й навчається базовим знанням з математики, формуючи важливі навички для майбутнього.
Геосортер — це не просто іграшка, а цілий світ можливостей для вашого малюка. Вона виготовлена з натуральної деревини і абсолютно безпечна, що робить її ідеальним вибором для батьків, які хочуть купити якісний товар для своїх дітей. Ціна на цю розвиваючу іграшку в нашому інтернет-магазині вас приємно здивує, а швидка доставка забезпечить вам зручність у покупках.
Розвиваюча іграшка Ігротеко Геосортер (900729)
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Ігротеко |
| Країна виробник | Україна |
| Інклюзивні іграшки | Ні |
| Вік | Від 2-х років |
| Колір | Різні кольори |
| Кількість складових елементів | 4 шт. |
| Матеріал | Дерево |
| Особливості | Пазл |
| Стан | Новий |
| Стать | Унісекс |
| Тип | Сортер |
| Упаковка | |
| Висота упаковки | 6.5 мм |
| Довжина упаковки | 17.5 мм |
| Упаковка | Поліетиленовий пакет |
| Ширина упакування | 16 мм |
| Розміри | |
| Ширина | 16 мм |
- Ціна: 384 ₴
