
- В наявності
- Код: 00080755
Міксер Ardesto HMK-4006W, потужність 400 Вт, 5 швидкостей, ручний, для збивання та замісу тіста
999 ₴
- +380 (66) 199-01-00
Міксер Ardesto HMK-4006W
Ручний міксер Ardesto HMK-4006W - ідеальний помічник для кожної господині. Завдяки потужному двигуну та різноманітності швидкостей, цей міксер дозволяє швидко і якісно збивати інгредієнти, а також замішувати тісто. Спеціальний контейнер для зберігання насадок робить використання пристрою ще зручнішим.
Ключові можливості
- Двигун потужністю 400 Вт
- 5 швидкостей обертання і режим "Turbo" для операцій на максимальній швидкості
- Прозорий контейнер для зручного зберігання насадок і шнура живлення
- Два віночка для збивання і два гачка для замішування з нержавіючої сталі
Технічні характеристики
- Гарантія, міс: 12
- Модель: HMK-4006W
- Артикул: HMK-4006W
- Країна виробництва: Китай
- Тип: Ручний
- Колір: Білий
- Призначення: для збивання
- Вага: 1.33 кг
- Потужність: 400 Вт
- Матеріал корпуса: метал
- Довжина шнура: 1.05 м
- Додаткові функції: контейнер для зберігання аксесуарів
- Кількість швидкостей: 5
- Насадки: гачки для замішування тіста
- Тип міксера: Ручний
- Кнопка від'єднання насадок: Так
- Функціонал: турборежим
- Габарити пристрою: 24.5 х 19 х 8 см
Уявіть, як швидко ви можете підготувати тісто для улюблених пирогів за допомогою міксера Ardesto HMK-4006W. Завдяки різним швидкостям, ви з легкістю можете налаштувати інтенсивність змішування в залежності від ваших потреб. А вдома на святкову вечерю ви заощадите час на приготування страв, адже міксер виконує все за вас.
Замовити міксер Ardesto HMK-4006W в нашому інтернет-магазині - це означає отримати надійний пристрій за доступною ціною. Доставка здійснюється швидко, а відгуки задоволених клієнтів підтверджують його високу якість.
Міксер Ardesto HMK-4006W
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Ardesto |
| Країна виробник | Китай |
| Імпульсний режим | Ні |
| Гарантійний термін | 12 міс |
| Живлення | Мережа 220В |
| Колір корпусу | Білий |
| Кількість швидкостей | 5 |
| Режим Турбо | Так |
| Споживана потужність | 400 Вт |
| Тип міксера | Ручний |
| Габаритні розміри | |
| Вага | 1.33 кг |
| Ширина | 19 мм |
| Додаткові функції і характеристики | |
| Відсік для шнура | Ні |
| Вінчики для збивання | Так |
| Довжина мережевого шнура | 1.05 м |
| Матеріал насадки-блендера | метал |
| Насадка для приготування пюре | Ні |
| Насадка-блендер | Ні |
| Насадки для замісу тіста | Так |
| Користувальницькі характеристики | |
| Матеріал корпусу | Метал |
- Ціна: 999 ₴
