
- В наявності
- Код: 00109231
Вентилятор Ardesto FT-B25W, настільний, 3 швидкості, механічне управління, потужність 30 Вт
799 ₴
+380 (73) 199-01-00
- +380 (66) 199-01-00
повернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Вентилятор Ardesto FT-B25W
Настільний вентилятор ARDESTO FT-B25W гармонійно поєднує продуктивність, ергономічність і стильний дизайн. Згодиться для створення комфортної атмосфери, даруючи прохолоду.
Ключові можливості
- Компактний настільний вентилятор з потужністю 30 Вт
- Три швидкості обертання для оптимального комфорту
- Механічне управління з зручним поворотним регулятором
- Кут нахилу вентилятора можна регулювати для більшого охоплення
- Лопатевий тип вентилювання з діаметром 15 см
- Легкий та стильний дизайн, ідеально підходить для будь-якого інтер'єру
- Рекомендована площа обслуговування до 15 м²
Технічні характеристики
- Модель: FT-B25W
- Артикул: FT-B25W
- Країна виробництва: Китай
- Тип: Настільний
- Колір: Білий
- Вид: Лопатевий
- Вага: 1.1 кг
- Матеріал корпусу: Пластик
- Габарити: 300 х 250 х 190 мм
- Кількість лопастей: 3
- Матеріал лопастей: Пластик
- Максимальна потужність: 30 Вт
- Кількість швидкостей: 3
- Управління: Механічне
- Варіант установки: Настільний
- Можливість регулювання кута нахилу: Так
В нашому інтернет-магазині ви можете легко замовити вентилятор Ardesto FT-B25W, щоб створити прохолодні умови на робочому місці або вдома. Уявіть собі спекотний літній день, а ви насолоджуєтеся свіжим подихом повітря, яке забезпечує ваш новий пристрій, зручно розташувавшись за столом.
Не пропустіть можливість купити цей стильний та функціональний вентилятор за доступною ціною. Відгуки наших задоволених клієнтів підтверджують високий рівень якості та продуктивності моделі FT-B25W.
Вентилятор Ardesto FT-B25W
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Ardesto |
| Країна виробник | Китай |
| Гарантійний термін | 12 міс |
| Живлення | Мережа 220В |
| Кількість режимів роботи | 3 |
| Кількість швидкостей | 3 |
| Пульт дистанційного керування | Ні |
| Регулювання швидкості | Так |
| Споживана потужність | 30 Вт |
| Тип управління | Механічне |
| Варіант установки | Настільний |
| Стан | Новий |
| Габаритні розміри | |
| Вага | 1.1 кг |
| Додаткові функції і характеристики | |
| Дисплей | Ні |
| Захист від перегріву | Ні |
| Колір корпусу | Білий |
| Матеріал корпусу | Пластик |
| Підсвічування | Ні |
| Підсвічування дисплея | Ні |
| Регулювання висоти | Ні |
| Таймер | Ні |
- Ціна: 799 ₴
