
- В наявності
- Код: 00098163
Набір біт Milwaukee SHOCKWAVE, TX20, 25мм, 25шт (4932430875), пластиковий кейс, T20
800 ₴
- +380 (66) 199-01-00
Набір біт Milwaukee SHOCKWAVE, TX20, 25мм, 25шт (4932430875)
Система приладдя Shockwave Impact Duty ідеально підходить не тільки для робіт імпульсним гайковертом, це ідеальне рішення для будь-яких видів робіт зі свердління та закручування. Геометрія Shock Zone розроблена для гнучкості, що збільшує до 30 разів більше тривалість терміну служби біт. Вони здатні поглинати більше ніж 3-кратний момент, що крутить, порівняно з іншими ударними бітами.
Ключові можливості
- Геометрія Shock Zone для гнучкості та довговічності.
- Звинувальні бітки, стійкі до ударів завдяки конструкційній сталі.
- Компресійний кований наконечник для відмінної посадки в гвинтову головку.
- В упаковці 25 насадок різного призначення.
- Ідеально підходять для використання з імпульсними гайковертами.
Технічні характеристики
- Модель: SHOCKWAVE, TX20, 25мм, 25шт
- Артикул: 4932430875
- Країна виробництва: США
- Кількість предметів в наборі: 25
- Розміри біт: T20
- Тип шліца біт: зірочка (Torx)
- Упаковка (тип матеріалу): пластиковий кейс
- Довжина змінних біт: 25 мм
Цей набір біт Milwaukee SHOCKWAVE може стати вашим надійним помічником у домашніх та професійних умовах. Уявіть, як легко ви зможете виконувати роботи зі свердління та закручування, завдяки високоякісним насадкам, які забезпечують надійність та довговічність. Ваша робота стане швидшою та ефективнішою, а зниження ризику поломки біт дозволить зосередитися на якості виконання завдань.
Купуючи набір біт Milwaukee SHOCKWAVE, ви отримуєте не лише продукцію високої якості, але й вигоду. Ми забезпечимо швидку доставку та зручні умови замовлення через наш інтернет-магазин, що дозволяє вам зосередитися на важливих справах.
Набір біт Milwaukee SHOCKWAVE, TX20, 25мм, 25шт (4932430875)
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Milwaukee |
| Країна виробник | США |
| Виконання біти | 1/2" |
| Довжина | 25 мм |
| Квадрат | 1/4" |
| Маркування накінечника | TX 25 |
| Стан | Новий |
| Тип | Біта |
| Тип біти | Одностороння |
| Тип шліца | TORX |
| Шестигранник приводу | Зовнішній |
- Ціна: 800 ₴
