
- В наявності
- Код: 00075868
Ніж Ganzo G619, складаний, з нержавіючої сталі 440, тип замка Liner Lock, вага 119 г
330 ₴
- +380 (66) 199-01-00
Ніж Ganzo G619
Ніж Ganzo G619 - цей невеликий складаний ніж буде абсолютно незамінний у багатьох ситуаціях. Виготовлений з високотехнологічної нержавіючої сталі 440, він має механізм замка Liner Lock, що забезпечує надійність у використанні. Ця модель поєднує в собі компактність і функціональність, що робить її ідеальним вибором для повсякденного використання.
Ключові можливості
- Лезо зроблено з нержавіючої сталі 440;
- Зручна, ергономічна рукоятка;
- Наявність кріплення для ремінця;
- Блокування леза;
- Вага - 119 грамів.
Технічні характеристики
- Модель - G619;
- Колір - Чорний;
- Артикул - G619;
- Країна виробництва - Китай;
- Тип замка - Liner Lock;
- Матеріал рукояті - ABS пластик;
- Загальна довжина - 205 мм;
- Тип ножа - кишеньковий (EDC);
- Марка сталі - 440;
- Довжина клинка - 90 мм;
- Тип ріжучої кромки - гладка;
- Тип відкривання - отвір для пальця;
- Товщина клинка - 2.5 мм;
- Форма клинка - drop-point;
- Довжина рукояті - 110 мм;
- Твердість сталі - 55-57 HRC;
- Конструкція осьового механізму - на шайбах.
Ніж Ganzo G619 стане вашим надійним партнером у походах, риболовлі або просто на дачі. Завдяки ергономічній рукоятці і легкій вазі, ви зможете легко носити його з собою, не відчуваючи дискомфорту. Ідеально підходить для тих, хто цінує якість та функціональність в повсякденному житті.
Оцініть переваги моделі Ganzo G619 і ви не пошкодуєте про свій вибір. Це якісний ніж за доступною ціною, який ви можете купити в нашому інтернет-магазині з швидкою доставкою. Переконайтеся самі, переглянувши відгуки інших покупців, які вже зробили свій вибір на користь Ganzo G619.
Ніж Ganzo G619
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Ganzo |
| Країна виробник | Китай |
| Вага ножа | 119 г |
| Гарантійний термін | 12 міс |
| Довжина ножа | 205 мм |
| Довжина рукоятки | 110 мм |
| Заточка леза | Одностороння |
| Колір | Чорний |
| Матеріал леза | 440C |
| Матеріал піхов | Пластик |
| Поверхня | Матова |
| Призначення | Повсякденний |
| Стан | Новий |
| Тип | Складаний |
| Вага з чохлом | |
| Вага | 119 г |
| Розмір леза | |
| Довжина леза | 90 мм |
| Товщина леза | 2.5 мм |
| Користувальницькі характеристики | |
| Матеріал ручки | ABS пластик |
- Ціна: 330 ₴
