
- В наявності
- Код: 00073125
Геймерський стіл Cougar Mars Black
19 799 ₴
+380 (73) 199-01-00
- +380 (66) 199-01-00
повернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
ЕРГОНОМІКА І РОЗМІР
Широка (150 см) поверхню столу Mars, покрита карбоном, без проблем вмістить ігровий монітор, клавіатуру і всю іншу периферію. Ергономічний дизайн столу з закругленими кутами і фігурними краями створює ідеальні умови для комфортної гри.
ФУНКЦІОНАЛЬНІСТЬ
За допомогою додаткових модулів, розміщених на стільниці, ви отримує доступ до управління вашим PC, підсвічуванням і можливості легкого підключення USB і аудіо пристроїв.
СТАЛЬНАЯ РАМА
В основі столу Cougar MARS - високоміцна сталева рама, що забезпечує надійність і стійкість всієї конструкції. Рама також дозволяє вручну змінювати висоту столу (750/800/850 мм), щоб підібрати максимально комфортну саме для вас.
RGB ОСВІТЛЕННЯ
Для максимального занурення в ігрову атмосферу, MARS обладнаний двома зонами підсвічування з різноманітними RGB ефектами. Також в столі MARS реалізована 5V синхронізація з підсвічуваннями Asus Aura Sync, Gigabyte RGB Fusion, MSI Mystic Light Sync і ASRock Polychrome Sync, що дозволяє надати єдиний стиль всієї ігрової системі.
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Cougar |
| Наявність висувної полиці для клавіатури | Ні |
| Наявність надбудови | Так |
| Наявність підставки під системний блок | не передбачена |
| Тумба в комплекті | не передбачена |
| Ширина | 150 мм |
| Габаритні розміри столу | |
| Висота | 850 мм |
| Довжина | 150 мм |
| Розміри стільниці | |
| Висота від підлоги | 850 мм |
| Довжина стільниці | 150 мм |
| Комплектація | |
| Коліщата | Ні |
| Навісні полиці | Ні |
| Полиця для оргтехніки | Так |
| Полиця-надбудова під монітор | Так |
| Підставки під СD | Ні |
| Шафа-пенал | Ні |
| Додаткові функції і характеристики | |
| Можливість регулювання висоти стільниці | Так |
| Можливість регулювання кута нахилу стільниці | Ні |
| Підсвічування | Так |
- Ціна: 19 799 ₴







