
- В наявності
- Код: 00040633
Сумка для ноутбука Rivacase 8231 15.6" Grey, матеріал - поліестер, вага - 0.59 кг
1 039 ₴
+380 (73) 199-01-00
- +380 (66) 199-01-00
повернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Сумка для ноутбука Rivacase 8231 15.6" Grey
Сумка для ноутбука з базової колекції Central була спеціально створена для зайнятих професіоналів та студентів. Вона втілює у собі вишуканість та функціональність, дві визначальні риси нашого бренду. широким набором функцій, дозволяючи вам завжди бути в повній готовності.
Ключові можливості
- Стильна сумка для ноутбуків до 15.6”. ноутбука.
- Підвійна молнія для зручного доступу до пристрою.
- Ручки для транспортування та регулювань знімний плечовий ремень із м'якою накладкою.
Технічні характеристики
- Колір: Сірий
- Вага: 0.59 кг
- Вологозахист: немає
- Зовнішні кишені: є
- Максимальна діагональ екрану: 15.6"
- Можливість кріплення до багажної сумки: немає
- Регульований знімний мм: 385 х 265 х 45
- Розміри зовнішні, мм: 395 х 295 х 70
- Спосіб закриття: молния
Сумка Rivacase 8231 ідеально підходить для активних людей, які часто ви зручно носите свій ноутбук, документи та аксесуари, не переживаючи про їхню безпеку та комфорт під час транспортування. стиль.
Сумка для ноутбука Rivacase 8231 15.6" Grey
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | RivaCase |
| Вага | 0.59 г |
| Висота | 45 мм |
| Глибина | 45 мм |
| Колір | Сірий |
| Матеріал | Текстиль |
| Плечовий ремінь | Так |
| Ручки | Дві |
| Стан | Новий |
| Стать | Унісекс |
| Тип | Кейс/Дипломат |
| Тип застежки | Блискавка |
| Ширина | 295 мм |
| Користувальницькі характеристики | |
| Відділення | Зовнішні кишені;Зовнішня кишеня без застібки |
- Ціна: 1 039 ₴









