
- В наявності
- Код: 00040622
Сумка для ноутбука Rivacase 8035 15.6" Blue, синій, матеріал - поліестер, вага - 0.39 кг
772 ₴
+380 (73) 199-01-00
- +380 (66) 199-01-00
повернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Сумка для ноутбука Rivacase 8035 15.6" Blue
Сумка для ноутбука Rivacase 8035 - це стильне та функціональне рішення для захисту вашого пристрою. сумку зручно носити з собою в будь-якій ситуації. розміри: 410 х 290 х 55 мм. Сумка
Сумка Rivacase Ви зможете без проблем зберігати в ній не тільки ноутбук, а й важливі дрібниці, які завжди повинні бути під рукою. Купивши цю сумку, ви зможете впевнено вирушати в офіс або на зустріч, адже ваше пристрій буде в безпеці та комфорті. Замовте Сумку для ноутбука Rivacase 8035 в нашому інтернет-магазині за вигідною ціною! Ми гарантуємо швидку доставку та високу якість продукції, що підтверджують численні позитивні відгуки задоволених клієнтів.
Сумка для ноутбука Rivacase 8035 15.6" Blue
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | RivaCase |
| Вага | 0.39 г |
| Висота | 55 мм |
| Глибина | 55 мм |
| Колір | Синій |
| Кількість відділень | 1 |
| Матеріал | Текстиль |
| Плечовий ремінь | Так |
| Ручки | Дві |
| Стан | Новий |
| Стать | Унісекс |
| Тип | Кейс/Дипломат |
| Тип застежки | Блискавка |
| Ширина | 290 мм |
| Користувальницькі характеристики | |
| Відділення | Зовнішні кишені |
- Ціна: 772 ₴









