
- В наявності
- Код: 00037782
Накопичувач SSD 512GB Apacer AS2280P4 M.2 2280 PCIe 3.0 x4 3D TLC (AP512GAS2280P4-1) для ноутбуків та ПК
4 770 ₴
- +380 (66) 199-01-00
Накопичувач SSD 512GB Apacer AS2280P4 M.2 2280 PCIe 3.0 x4 3D TLC (AP512GAS2280P4-1)
Накопичувач SSD 512GB Apacer AS2280P4 забезпечує неймовірну швидкість, що стане гарантією нових перемог у світі комп'ютерних ігор та роботи з важкими програмами. Завдяки ультракомпактному форм-фактору, цей SSD підходить для різноманітних пристроїв, забезпечуючи високу продуктивність і надійність.
Ключові можливості
- Форм-фактор: M.2 2280
- Інтерфейс: PCI Express 3.0 x4
- Швидкість читання: до 3200 МБ/с
- Швидкість запису: до 2000 МБ/с
- Обсяг пам'яті: 512 ГБ
- Тип пам'яті: 3D TLC
- IOPS (читання/запис): до 360 000 операцій за секунду
- Вбудована підтримка TRIM
- Захист даних для забезпечення цілісності та стабільності
Технічні характеристики
- Габарити: 80 х 22 х 2.25 мм
- Ресурс записів (TBW): 400 ТБ
- Час безвідмовної роботи: 1.5 млн годин
- Споживана енергія: немає даних
- Контролер: немає даних
- Ударопрочність: є
- Підтримка NVMe: є
Уявіть, ви граєте в свою улюблену гру, і завантаження відбувається миттєво, а час завантаження нових рівнів зменшується до мінімуму. SSD Apacer AS2280P4 допоможе вам насолоджуватися безперервним ігровим процесом без затримок. Або ж ви працюєте над проектом, де потрібно обробляти великі обсяги даних; завдяки швидкості цього накопичувача, ви зможете без проблем реалізувати всі свої ідеї.
Наш інтернет-магазин надає можливість купити накопичувач SSD 512GB Apacer AS2280P4 за вигідною ціною з доставкою по всій Україні. Ви також можете ознайомитися з відгуками інших користувачів, які вже оцінили всі переваги цього продукту.
Накопичувач SSD 512GB Apacer AS2280P4 M.2 2280 PCIe 3.0 x4 3D TLC (AP512GAS2280P4-1)
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Apacer |
| Інтерфейс | PCI Exspress 3.0 x4 (0) |
| Вид | Внутрішній |
| Внутрішня швидкість передачі даних | 3200 Мб/сек |
| Зовнішня швидкість передачі даних | 3200 Мб/сек |
| Клас якості | Original |
| Об'єм накопичувача | 512 GB |
| Призначення | Для ПК та Ноутбука |
| Пропускна здатність | 3200 Мб/сек |
| Стан | Новий |
| Сумісність інтерфейсу | PCI Express 3.0 x4 |
| Тип диска | SSD |
| Форм-фактор | М. 2 2280 |
| Швидкість запису | 2000 Мб/сек |
| Швидкість зчитування | 3200 Мб/сек |
| Габаритні розміри | |
| Висота | 2.25 мм |
| Ширина | 22 мм |
| Додаткові функції і характеристики | |
| Час напрацювання на відмову | 1500000 годин |
- Ціна: 4 770 ₴

