
- В наявності
- Код: 00043388
Чохол для ноутбука RivaCase 7915 15.6" Black, водовідштовхувальний, з м'якими ручками
712 ₴
+380 (73) 199-01-00
- +380 (66) 199-01-00
повернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Чохол для ноутбука RivaCase 7915 15.6" Black
Чохол для ноутбука RivaCase 7915 — це ідеальний супутник для вашого пристрою. Завдяки високоякісному водовідштовхувальному матеріалу, ви можете бути впевнені, що ваш ноутбук завжди буде в безпеці. Проведені зручні м'які ручки забезпечують комфорт під час перенесення.
Ключові можливості
- Водовідштовхувальний матеріал — захищає від вологи.
- Захисна флісова підкладка — для збереження зовнішнього вигляду ноутбука.
- Спеціальні захисні кутові накладки — запобігають випадковим ударам.
- Задня кишеня на блискавці — для зручного зберігання аксесуарів.
- Зручні м’які ручки — комфорт під час перенесення.
Технічні характеристики
- Колір: Чорний
- Вага: 0.37 кг
- Максимальна діагональ екрану: 15.6"
- Матеріал: Полиестер
- Внутрішні розміри, мм: 390 x 270 x 32
- Зовнішні розміри, мм: 400 х 280 x 37
- Спосіб закриття: блискавка
Уявіть, що ви готуєтеся до ділової поїздки. Ви з упевненістю кладете свій ноутбук у чохол RivaCase 7915, знаючи, що він захищений від вологи та ударів. Або ж ви просто відправляєтеся в кафе попрацювати, і завдяки зручній задній кишені у вас завжди під рукою зарядний пристрій та мишка.
Чохол для ноутбука RivaCase 7915 — це не тільки практичний, але й стильний аксесуар. Ви завжди виглядаєте бездоганно, а ваш ноутбук отримує необхідний захист, коли ви перебуваєте в русі.
Чохол для ноутбука RivaCase 7915 15.6" Black
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | RivaCase |
| Відділення | Зовнішня кишеня на застібці |
| Діагональ екрана ноутбука | 15,6" |
| Колір | Чорний |
| Кріплення на візок | Ні |
| Кількість відділень | 1 |
| Матеріал | Поліестер |
| Плечовий ремінь | Ні |
| Стан | Новий |
| Стать | Унісекс |
| Страхувальний ремінець | Ні |
| Тип | Чохол |
| Тип застежки | Блискавка |
| Розміри | |
| Вага | 0.37 г |
| Глибина | 37 мм |
| Глибина основного відділення | 32 мм |
| Користувальницькі характеристики | |
| Особливості | Водовідштовхувальне просочення;Протиударний корпус;Захист кутів |
- Ціна: 712 ₴








