
- В наявності
- Код: 00040635
Сумка для ноутбука Rivacase 8355 17.3" Black, з регульованим плечовим ременем, 0.57 кг
1 316 ₴
- +380 (66) 199-01-00
Сумка для ноутбука Rivacase 8355 17.3" Black
Сумка для ноутбука Rivacase 8355 — це безсумнівний елемент стилю для ділової людини. Її вишуканий дизайн поєднується з практичними характеристиками, що робить її ідеальним вибором для повсякденного використання. Ви зможете з комфортом носити свій ноутбук та аксесуари, будь то в офісі чи на неформальних зустрічах.
Ключові можливості
- Виготовлена із високоякісної щільної тканини
- Основне відділення для ноутбука з двома додатковими відділеннями для планшета до 10.1" та документів
- Дві зовнішні передні кишені для швидкого доступу до смартфону та планшета
- Зовнішнє відділення на блискавці для аксесуарів і документів
- Подвійна застібка для зручного доступу до вмісту
- Зручні ручки для транспортування
- Регульований, знімний плечовий ремінь
Технічні характеристики
- Колір: Чорний
- Вага: 0.57 кг
- Максимальна діагональ екрану: 17.3"
- Матеріал: Поліестер
- Внутрішні розміри: 440 х 305 х 45 мм
- Зовнішні розміри: 445 х 310 х 80 мм
- Спосіб закриття: блискавка
Сумка Rivacase 8355 стане надійним супутником для будь-якої ситуації. Уявіть, як ви йдете на важливу зустріч, і ваш ноутбук надійно зберігається в стильній сумці, привертаючи увагу оточуючих. Або ж відправившись на вихідні, вона легко впишеться в ваш образ, надаючи вам впевненості.
Купуючи сумку для ноутбука Rivacase 8355 в нашому інтернет-магазині, ви отримуєте якість та надійність, а також швидку доставку та можливість залишити відгуки про товар.
Сумка для ноутбука Rivacase 8355 17.3" Black
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | RivaCase |
| Вага | 0.57 г |
| Висота | 80 мм |
| Відділення | Зовнішні відділення |
| Глибина | 80 мм |
| Колір | Чорний |
| Кількість відділень | 3 |
| Матеріал | Текстиль |
| Плечовий ремінь | Так |
| Ручки | Дві |
| Стан | Новий |
| Стать | Унісекс |
| Тип | Кейс/Дипломат |
| Тип застежки | Блискавка |
| Ширина | 310 мм |
- Ціна: 1 316 ₴








