
- В наявності
- Код: 00029327
Рюкзак Tigernu T-B9029 15.6" Black, об'єм 23 л, вага 1,2 кг, матеріал - поліестер
3 310 ₴
- +380 (66) 199-01-00
Рюкзак Tigernu T-B9029 15.6" Black
Якісний і стильний фірмовий рюкзак Tigernu T-B9029 призначений для повсякденного використання, ідеально підходить для міських умов або подорожей. Завдяки відсіку для ноутбука розміром до 15,6'', ви зможете зручно носити свою техніку. Безліч кишень дозволяє організувати ваші речі, а водовідштовхувальний поліестер забезпечує надійний захист.
Ключові можливості
- Унікальний стиль і дизайн
- Кріплення на ручку валізи
- Антикрадійна кишеня
- Матеріал: поліестер з водовідштовхувальними властивостями
- Відділення для ноутбука до 15,6 дюймів
- Посилені елементи для витримки великого навантаження
- Спинка зі спіненого матеріалу MEMORY FOAM для комфортного використання
Технічні характеристики
- Гарантійний термін: 12 місяців
- Вага: 1,2 кг
- Вид товару: рюкзак
- Модель: T-B9029
- Максимальна діагональ ноутбука: 15,6"
- Матеріал корпусу: поліестер
- Об'єм: 23 л
- Розміри: 45 x 30,5 x 18 см
- Країна реєстрації бренду: Китай
- Тип конструкції: дволямковий
Уявіть собі ситуацію, коли ви йдете на роботу або навчання, а ваш рюкзак надійно зберігає ноутбук і всі необхідні речі. За рахунок продуманого дизайну та численних кишень, все на своїх місцях, і ніхто не зможе дістатись до ваших цінностей завдяки антикрадійним відділенням. Або ж ви вирушаєте в короткі подорожі, і рюкзак Tigernu T-B9029 стає вашим незамінним супутником, оскільки з ним зручно та стильно.
Купуючи рюкзак Tigernu T-B9029 у нашому інтернет-магазині, ви отримуєте якісний продукт з безкоштовною доставкою та 12-місячною гарантією. Відгуки наших задоволених клієнтів підтверджують, що ви обрали правильний вибір!
Рюкзак Tigernu T-B9029 15.6" Black
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Tigernu |
| Країна виробник | Китай |
| Візерунки і принти | Однотонний |
| Гарантійний термін | 12 міс |
| Замок | Немає |
| Колір | Чорний |
| Кількість відділень | 2 |
| Матеріал | Поліестер |
| Плечовий ремінь | Так |
| Призначення | Для чоловіків |
| Регулювання розміру | Ні |
| Розмір | Середній |
| Стан | Новий |
| Телескопічна ручка | Ні |
| Тип | Сумка дорожня |
| Розміри | |
| Вага | 1.2 кг |
| Висота | 30.5 см |
| Глибина | 18 см |
| Об`єм | 23 л |
| Ширина | 30.5 см |
- Ціна: 3 310 ₴
