Кошик
117 відгуків
+380 (73) 199-01-00
+380 (66) 199-01-00
100K SHOP
Кошик

Абонентський термінал EPON (ONU) EP-125

1 012 ₴

  • В наявності
  • Код: 00008400
Абонентський термінал EPON (ONU) EP-125
Абонентський термінал EPON (ONU) EP-125В наявності
1 012 ₴
+380 (73) 199-01-00
  • +380 (66) 199-01-00
+380 (73) 199-01-00
  • +380 (66) 199-01-00
повернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Технічні характеристики:
• PON Інтерфейс: 1 EPON Оптичний інтерфейс
• Тип роз'єму: SC одномодове волокно
• Довжина хвилі: Tx 1310nm, Rx1490nm
• Tx оптична потужність: 1 ~ + 4dBm
• Чутливість Rx: -27dBm
• Насиченість оптична потужність: -3dBm
• Відстань передачі 20 км
• Інтерфейс Ethernet: 10/100/1000M auto-negotiation
• Повний / напівдуплексний режим, роз'єм RJ45,Auto MDI / MDI-X
• Світлодіодний індикатор:
- PWR: живлення
- SYS: Системи інструкції
- LOS: стан оптичного з'єднання
- PON: ONU зареєстрованої
• Зовнішній адаптер живлення:12 V 0.5A AC / DC
• Споживана потужність: <2,3 Вт
• Робоча температура: від 0 до 50 ° C
• Температура зберігання: від-40 до 85 ° C
• Робоча вологість: від 10% до 90% (без конденсації)
• Вологість зберігання: від 10% до 90% (без конденсації)
Характеристики
Користувацькі характеристики
ВиробникVoltronic
Гарантійний термін2 міс
СтанНове
Інформація для замовлення
  • Ціна: 1 012 ₴

Наскільки вам зручно на сайті?

Розповісти Feedback form banner