
- В наличии
- Код: 00161241
IP відеокамера 5 Мп Dahua DH-IPC-HDW1539DA-SAW-IL (2.8 мм) з WiFi та подвійним підсвічуванням
2 475 ₴
+380 (73) 199-01-00
- +380 (66) 199-01-00
возврат товара в течение 14 дней за счет покупателя
Описание
Характеристики
Информация для заказа
5 Mп IP-відеокамера з WiFi. Матриця: 1/2.7 " CMOS. Компресія: H.265; H.264; H.264H; H.264B; MJPEG. Об'єктив: f = 2.8 мм (кут огляду 108°). Чутливість: 0.007Lux. Максимальна роздільна здатність 5 MP (2880х1620)@25 fps. Функції: DWDR, Smart (IVS). ІЧ-підсвічування 30 метрів. LED-підсвічування 30 метрів. Вбудований мікрофон. Слот Micro SD до 256Гб. Клас захисту: IP67. Живлення: DC 12 В. Робоча температура: -40° C до + 60° C. Розмір: 102.2 х 109.9 мм
| Основные атрибуты | |
|---|---|
| Производитель | Dahua |
| Разрешающая способность (Мп) | 5 |
| Объектив | |
| Тип объектива | Фиксированный |
| Пользовательские характеристики | |
| ONVIF | Profile T/S/G |
| Інтерфейсні порти | RJ-45 (10/100Base-T) |
| Аудіо | вбудований мікрофон |
| Дальність підсвічування, м | ИК - 30, LED - 30 |
| Питание | DC 12V |
| Компресія аудіо | G.711a/G.711Mu/PCM |
| Компресія відео | H.264, H.265, H.265+, H.264+ |
| Угол обзора по вертикали | 57° град. |
| Угол обзора по горизонтали | 108° |
| Угол обзора по диагонали | 129° |
| Кількість потоків | 2 |
| Матриця | 1/2.7" CMOS |
| Напруга живлення / джерело живлення | DC 12V |
| Підключення | Wi-Fi |
| Підтримка карт пам'яті (максимальний обсяг) | 256 ГБ |
| Режими камери | AGC, BLC, DWDR, AWB |
| Роздільна здатність камери | 5 Мп (2880x1620) |
| Совместимость | ONVIF, CGI |
| Тип установки | зовнішнє |
| Тип корпуса | купол |
| Тип устройства | IP-відеокамера |
| Фокусна відстань, мм | 2.8 |
| Функціональні особливості | перетин лінії, визначення цільових типів (людина / транспорт) |
| Чутливість, Люкс | 0.007 |
| Скорость записи | 25fps кадр/сек |
- Цена: 2 475 ₴
