
- В наличии
- Код: 00161185
Лампа LED акумуляторна Lightwell 12Вт Е27 LW-EMB-12W
264 ₴
Минимальная сумма заказа на сайте — 300 ₴
+380 (73) 199-01-00
- +380 (66) 199-01-00
возврат товара в течение 14 дней за счет покупателя
Описание
Характеристики
Информация для заказа
Лампа LED на акумуляторах, портативний світлодіодний освітлювальний пристрій. Потужність: 12 Вт. Колірна температура: 6500K. Світловий потік: 90 Лм/Вт. Цоколь: Е27. Вхідна напруга: AC 85-265В. Час заряджання: 5-10 годин. Час аварійної роботи: 4 години. Спосіб зарядки: заряджається під час увімкненого стану. Можливість заміни акумулятора 2 х 1200 мА. Не є водонепроникною. У комплекті ковпачок із підвісним гачком. Можливість вмикати або вимикати лампочку під час роботи в аварійному режимі. Під час вимкнення або переривання живлення лампочка залишатиметься увімкненою.
| Основные | |
|---|---|
| Производитель | Lightwell |
| Пользовательские характеристики | |
| Вхідна напруга, В | АС 85-265 В/50-60 Гц |
| Гарантия, мес | 12 |
| Питание | AC 220V |
| Цвет | Белый |
| Материал | Пластик |
| Напруга живлення / джерело живлення | AC 85-265В |
| Мощность, Вт | 12 |
| Температура світла, К | 6500 |
| Тип аккумулятора | 18650 |
| Тип установки | навісне |
| Тип устройства | лампа світлодіодна |
| Тип цоколя | Е27 |
| Функціональні особливості | автономний режим роботи до 4 годин, вбудований акумулятор, цоколь Е27 |
- Цена: 264 ₴







