
- В наличии
- Код: 00159997
Лампочка Philips ESSLEDLustre 6W 620lm E27 827 P45NDFRRCA (929002971207)
101 ₴
Минимальная сумма заказа на сайте — 300 ₴
+380 (73) 199-01-00
- +380 (66) 199-01-00
возврат товара в течение 14 дней за счет покупателя
Описание
Характеристики
Информация для заказа
Світлодіодна лампа Philips ESS LED Lustre – практичне рішення для сценаріїв освітлення. Лампочка світлодіодна лінійка ESS LED Lustre виробництва компанії Philips відрізняється лаконічною формою, в поєднанні з високоякісними базовими характеристиками. Усередині цієї лампочки led розташовані спеціальні світлодіоди високої якості, розраховані на тривалу роботу без перебоїв. Переваги використання світлодіодних ламп Philips ESS LED Lustre: не містить ртуті та інших шкідливих речовин; не випромінює інфрачервоні та ультрафіолетові лучі; представлена в різних кольорових температурах; відсутня дратівливий ефект мерехтіння; різні варіації потужностей цієї лінійки ламп; гарантія від виробника.
| Основные | |
|---|---|
| Производитель | Philips |
| Страна производитель | Китай |
| Мощность | 6 Вт |
| Тип лампы | Светодиодная |
| Габаритные размеры | |
| Диаметр | 45 мм |
| Характеристики излучения | |
| Световой поток | 620 лм |
| Пользовательские характеристики | |
| Аккумулятор | відсутній |
| Артикул | 929002971207 |
| Высота | 88 мм мм |
| Гарантія, міс | 12 |
| Еквівалент потужності лампи розжарювання | 40 Вт |
| Колір колби | опаловий |
| Цветовая температура | 3500 К |
| Країна виробництва | Китай |
| Угол рассеивания | 120° |
| Кількість в упаковці, шт | 1 |
| Мoдель | ESSLEDLustre 6W 620lm E27 827 P45NDFRRCA |
| Напряжение | 220-240 В |
| Особенности | енергоефективність 80% (A +) |
| Срок службы | 15 000 годин |
| Тип цоколя | E27 |
| Форм-фактор | груша |
- Цена: 101 ₴
