
- В наличии
- Код: 00159320
Мультипіч Deerma Air Fryer KZ150 (DEM-KZ150W)
3 613 ₴
+380 (73) 199-01-00
- +380 (66) 199-01-00
возврат товара в течение 14 дней за счет покупателя
Описание
Характеристики
Информация для заказа
Сучасна та високоефективна мультипіч Deerma KZ150 8L створена спеціально для приготування найкращих страв. За допомогою високої потужності роботи 1700Вт та температури нагрівання до 200 градусів Цельсія робить Ваші страви ніжними та соковитими, а з ємністю для приготування об'ємом 8 літрів дозволяє нагодувати цілу родину.
Удосконалена технологія циклонної конвекції оптимізує циркуляцію гарячого повітря, підвищуючи ефективність приготування, при цьому ефективно запобігає локальному перегріву, що може призвести до підгоряння їжі або нерівномірного приготування.
Особливості:
11-лопатевий відцентровий вентилятор – високошвидкісне відцентрове гаряче повітря для об'ємної випічки.
Датчик температури NTC – вимірювання температури у реальному часі та точний контроль нагріву.
Двошарові канали повітря – широкі повітропроводи направляють гаряче повітря на дно для рівномірного нагріву.
Деко з антипригарним покриттям – будь-які інгредієнти будуть приготовлені якісно та без прилипання.
Циклонна основа – прискорює теплове піднесення для створення тривимірної конвекції гарячого повітря.
Завдяки технології циклонної конвекції повітря, 3D циркуляція гарячого повітря оточує та обсмажує інгредієнти до рівномірного підсмажування, досягаючи ідеально хрусткої текстури з усіх боків.
Мультипіч Deerma оснащена подвійними нагрівальними трубками для одночасного верхнього та нижнього нагріву, достатня кількість тепла гарантує, що їжа буде повністю приготована, роблячи її одночасно хрумкою та соковитою всередині.
Легко контролювати стан продуктів у реальному часі, керувати ходом приготування та додавати потрібні інгредієнти за допомогою оглядового вікна під час приготування.
| Основные | |
|---|---|
| Производитель | Deerma |
| Габаритные размеры | |
| Вес | 5.63 кг |
| Пользовательские характеристики | |
| Smart управління | немає |
| Габарити | 41.4 х 30.6 х 33.7 см |
| Дисплей | з дисплеєм |
| Съемная чаша | зі знімною чашею |
| Цвет | Черный |
| Крышка | знімна |
| Количество программ | 8 шт |
| Материал корпуса | Нержавеющая сталь |
| Мoдель | Air Fryer KZ150 |
| Нагревательный элемент | ТЭН |
| Нековзні ніжки | відсутні |
| Об'єм з розширювальним кільцем | без розширювального кільця |
| Объем чаши | 8 л |
| Смотровое окно | є |
| Мощность | 1700 Вт |
| Программы | випічка, гриль на решітці, смаження у фритюрі |
| Рабочая температура | 65 - 200 °C |
| Таймер відстрочки старту | з таймером |
| Термостат | з термостатом |
| Тип | мультипіч |
| Тип управления | сенсорне керування |
- Цена: 3 613 ₴









