
- Нет в наличии
- Код: 00159319
Мікрохвильова піч Samsung MS23K3515AS/UA
6 336 ₴
+380 (73) 199-01-00
- +380 (66) 199-01-00
возврат товара в течение 14 дней за счет покупателя
Описание
Характеристики
Информация для заказа
Швидке розморожування
Функція швидкого розморожування забезпечує швидке й рівномірне розморожування продуктів. Вам залишається тільки вибрати тип продукту, а система автоматичного розморожування сама розраховує оптимальний час розморожування, так що на підготування інгредієнтів у вас піде набагато менше часу.
CERAMIC INSIDE
Біокерамічне покриття. Прибирати після приготування набагато легше. Гладку поверхню можна очистити без використання жорстких засобів для чищення. Німецький інститут Гогенштейна затвердив, що покриття має антибактеріальні властивості й видаляє 99,9% бактерій. Крім того, воно не втрачає колір після тривалої експлуатації, не схильне до корозії, не дряпається та служить довго.
Смаки домашньої їжі
Насолоджуйтесь традиційними домашніми смаколиками із встановленими рецептами страв традиційної кухні. Тепер для їхнього приготування достатньо просто вибрати потрібні параметри за допомогою інтуїтивно зрозумілого меню.
Режим ECO
Режим ECO дозволяє суттєво скоротити енергоспоживання завдяки найнижчому рівню потужності. Коли ви не готуєте, енергія, що використовується для підтримки основних функцій, є мінімальною, у такий спосіб зменшуючи ваші рахунки за електроенергію.
Усунення запахів
Функція дезодорації виводить повітря з внутрішньої камери, тому будь-які стійкі запахи швидко вивітрюються. Завдяки миттєвому усуненню неприємних запахів ваші страви завжди будуть свіжими та смачними.
| Основные | |
|---|---|
| Производитель | Samsung |
| Цвет корпуса | Серебристый |
| Объем | 23 л |
| Пользовательские характеристики | |
| Інверторна система | немає |
| Автоматичні програми | є |
| Блюдо для хрусткої скоринки | немає |
| Вертел | немає |
| Выпечка | немає |
| Внутреннее покрытие | біокераміка |
| Откидная дверца | немає |
| Габарити (В х Ш х Г) | 275 x 489 x 375 мм |
| Діаметр поворотного столу | 28.8 см |
| Максимальная мощность гриля | немає |
| Наличие дисплея | з дисплеєм |
| Пароварка | немає |
| Мощность | 800 Вт |
| Решетка для гриля | немає |
| Розморожування | є |
| Розігрів | є |
| Тип | соло |
| Тип відкриття дверцят | ручка |
| Тип грилю | без грилю |
| Тип керування | кнопкове |
- Цена: 6 336 ₴







