
- В наличии
- Код: 00159307
Кавоварка рожкова Delonghi EC 890.M
10 890 ₴
+380 (73) 199-01-00
- +380 (66) 199-01-00
возврат товара в течение 14 дней за счет покупателя
Описание
Характеристики
Информация для заказа
Колекція: Dedica Duo. РК-сенсорний дисплей. Потужність 1450 Вт. Тиск: 15 бар. Компактний дизайн - ширина 15 см. Тип роботи: напівавтомат. Вбудований капучинатор "My Latte Art". Підігрів чашок. 2 крема-фільтра. Тип кави: мелений. Обсяг контейнера для води: 1,1 л. Матеріал корпусу: метал. Знімний піддон. Професійний холдер. Темпер. Пітчер. Максимальна висота чашки: 8 см (при знятому піддоні 12 см). Програмування налаштувань: температура води, жорсткість води, автовідключення через 9 хв / 30 хв / 3 години.
| Основные | |
|---|---|
| Производитель | Delonghi |
| Цвет корпуса | Нержавеющая сталь |
| Приготовление молочных напитков | Отсутствует |
| Потребляемая мощность | 1450 Вт |
| Дополнительные функции | |
| Индикатор уровня воды | Да |
| Подача горячей воды | Да |
| Габаритные размеры | |
| Вес | 4.2 кг |
| Пользовательские характеристики | |
| Індикатор включення | є |
| Автоматическое отключение | є |
| Автоматическая очистка от накипи | немає |
| Входить до комплекту | кавоварка, кавник, інструкція, гарантійний талон |
| Дисплей | з дисплеєм |
| Длина шнура питания | 1.7 м |
| Керування | сенсорне + поворотний перемикач |
| Кількість чашок готового напою | 1-2 |
| Материал корпусу | метал |
| Материал кофейника | без кавника |
| Одночасне приготування 2-х чашок кави | є |
| Подання пари | є |
| Протикрапельна система | є |
| Підігрів кавника / чашок | з підігрівом |
| Регулювання міцності кави | немає |
| Регулювання напою | жорсткість води, температура |
| Резервуар для води | 1.1 л |
| Розміри | 30.3 x 14.9 x 33 см |
| Таймер | немає |
| Тип | ріжкова |
| Тип используемого кофе | мелена кава |
| Тип фильтра | багаторазовий |
- Цена: 10 890 ₴




