
- В наличии
- Код: 00159306
Графічний планшет Ugee M708 (ZYM708)
3 465 ₴
+380 (73) 199-01-00
- +380 (66) 199-01-00
возврат товара в течение 14 дней за счет покупателя
Описание
Характеристики
Информация для заказа
Графічний планшет Ugee M708
Простий дизайн і стабільна робота планшета Ugee M708 роблять його ідеальним інструментом для малювання, навчання, створення ескізів, записів, редагування та багато іншого. Переважна більшість художників користуються даним пристроєм та рекомендують його для роботи.
Робоча область планшета 10 x 6 дюймів пропонує вам більше простору і свободи, а завдяки 8 програмованим клавішам процес творчості стає набагато зручнішим та продуктивнішим.
Насолоджуйтесь звичним процесом малювання
Автономне перо P01 не потребує батареї чи додаткової підзарядки, а тому дозволяє малювати безперервно. Маючи 8192 рівнів чутливості до натискання, воно створює природні лінії різної ширини, даруючи звичне відчуття малювання, як на папері. Перо також підтримує нахил до 60 градусів, що робить малювання ще простішим та ефективнішим.
Додаткові творчі можливості
Щоб розпочати свою творчу подорож, ви можете використовувати такі програми, як SketchBook та SAI. Робіть ескізи, малюйте та кресліть без зусиль, а також вдосконалюйте свій творчий досвід за допомогою Photoshop або Illustrator.
Проводьте інтерактивні заняття будь-де і будь-коли
Викладачі можуть створювати та пояснювати інформаційно насичений контент візуально, писати та коментувати безпосередньо у файлах, а також ділитися своїм екраном у режимі реального часу за допомогою Google Jamboard. Учні можуть швидко та зручно робити нотатки в Google Диску та співпрацювати з учителями й однокласниками.
| Основные | |
|---|---|
| Производитель | Ugee |
| Цвет | Черный |
| Разрешение | 5080 lpi |
| Тип | Графический планшет |
| Формат рабочей поверхности | A5 |
| Пользовательские характеристики | |
| Android | є |
| Chrome OS | є |
| IOS | немає |
| Linux | є |
| Mac OS | є |
| Windows | є |
| Вес | 0.57 кг |
| Визначення нахилу | ±60 рівнів |
| Діагональ | 10" |
| Загальна кількість кнопок | 8 |
| Змінні наконечники | 8 |
| Кількість програмованих кнопок (ExpressKey) | 8 |
| Перо | P01D |
| Підтримка Multi-touch | немає |
| Разрешение экрана | - |
| Размер | 360 х 210 х 7 мм |
| Розмір робочої поверхні | 254 х 152.4 мм |
| Рівень чутливості пера | 8192 |
| Сенсорне кільце Touch Ring | немає |
| Спосіб введення | перо |
| Технологія виготовлення матриці | - |
| Точность позиционирования | ±0.01 мм |
| Скорость считывания | 266 PPS Мб/сек |
| Яркость | - |
- Цена: 3 465 ₴







