
- В наличии
- Код: 00159302
Віконний пилосос Karcher WV 1 Plus (1.633-608.0)
2 970 ₴
+380 (73) 199-01-00
- +380 (66) 199-01-00
возврат товара в течение 14 дней за счет покупателя
Описание
Характеристики
Информация для заказа
Акумуляторний віконний пилосос Karcher WV 1 Plus гарантує бездоганну чистоту вікон у поєднанні з колосальною економією часу та сил. Продумана комбінація пульверизатора з мікроволоконною насадкою забезпечує ефективне очищення скла, після якого апарат ретельно збирає з них брудну воду, не даючи їй залишати розлучення і стікати на підлогу. Завдяки цьому прибирання здійснюється набагато легше та втричі швидше, ніж при використанні звичайних методів миття вікон. Акумуляторний привід у поєднанні з компактними розмірами гарантує максимальну зручність використання. При цьому можливості апарата не обмежуються лише миттям вікон - він чудово підходить і для очищення будь-яких інших гладких поверхонь.
Подовження терміну гарантійного обслуговування
При реєстрації апарату, що має гарантійний термін 12 місяців, на сайті www.karcher.ua покупець отримує сертифікат, що дає право на додатковий строк гарантійного обслуговування.
| Основные | |
|---|---|
| Производитель | Karcher |
| Зарядное устройство | Да |
| Цвет | Белый |
| Тип питания | Аккумулятор |
| Пользовательские характеристики | |
| Ємність акумулятора | немає даних |
| Індикатор стану акумулятора | є |
| Аккумулятор | 1 шт |
| Вес | 1.3 кг |
| Вид поверхности | дзеркало, скло, плитка |
| Додатково у комплекті | - |
| Документація | є |
| Концентрат для мийки окон | 20 мл |
| Матеріал всмоктувальної насадки | гума |
| Материал корпуса | Пластик |
| Напруга акумулятора | немає даних |
| Насадка для пульверизатора | є |
| Площа прибирання на 1 заряді | 70 м2 |
| Мощность | немає даних |
| Пульверизатор | з пульверизатором |
| Регулирование мощности | без регулювання |
| Резервуар для збирання рідини | 100 мл |
| Розміри | 13 x 25 x 27.5 см |
| Уровень шума | немає даних |
| Салфетка | є |
| Тип | Ручной |
| Тип уборки | вологе |
| Час заряджання акумулятора | 2.5 год |
| Время работы на одном заряде | 25 хв |
| Ширина вскмоктуючої насадки | 250 мм |
- Цена: 2 970 ₴







