
- В наличии
- Код: 00159295
Вентилятор Arctic P8 PWM PST CO (ACFAN00151A)
346 ₴
+380 (73) 199-01-00
- +380 (66) 199-01-00
возврат товара в течение 14 дней за счет покупателя
Описание
Характеристики
Информация для заказа
Кулер для корпусу Arctic P8 PWM PST CO (Black) (ACFAN00151A) Кількість вентиляторів - 1, діаметр вентиляторів - 80 мм, тип підшипника - подвійний кульковий підшипник, 3000RPM, тип роз’єму підключення - 4-pin, Підсвічування - ні, рівень шуму - 2. дБ
Вентилятор з підтримкою технології PST від Arctic – можливість підключення ланцюжком до 5 вентиляторів від одного 4pin роз’єму. Процесорний вентилятор має бути останнім у ланцюжку.
| Основные | |
|---|---|
| Производитель | Arctic |
| Диаметр вентилятора | 80 мм |
| Назначение | Для корпуса |
| Пользовательские характеристики | |
| MTBF | - |
| Безгвинтове кріплення | немає |
| Вес | 78.5 г |
| Додаткові дані | - |
| Цвет корпуса | Черный |
| Колір крильчатки | чорний |
| Кількість у комплекті | 1 шт. |
| Максимальна швидкість обертів | 3000 об/хв |
| Наличие дисплея | немає |
| Номинальное напряжение | 12 В |
| Номинальный ток | 0.09 A |
| Повітряний потік | 23.4 CFM |
| Подсветка | без підсвічування |
| Регулювання обертів | є |
| Роз'єм живлення | 4-Pin |
| Роз'єм управління підсвічуванням | - |
| Розміри | 80 х 80 х 25 мм |
| Уровень шума | 22.4 дБ |
| Потребляемая мощность | немає даних |
| Технології підсвічування | - |
| Тип подшипника | кочення (Ball Bearing) |
| Давление | 1 мм H2O |
| Толщина | 25 мм см |
- Цена: 346 ₴




