
- Нет в наличии
- Код: 00159289
Вентилятор Arctic P8 Silent Black - 5 Pack (ACFAN00301A)
841 ₴
+380 (73) 199-01-00
- +380 (66) 199-01-00
возврат товара в течение 14 дней за счет покупателя
Описание
Характеристики
Информация для заказа
Оптимізовано для статичного тиску
Під час розробки нового P8 Silent особливий акцент був зроблений на сфокусований повітряний потік і, отже, на високий статичний тиск. Вентилятор гарантує надзвичайно ефективне охолодження навіть при підвищеному опорі повітря. Тому P8 Silent особливо підходить для використання на радіаторах і радіаторах.
Високоякісний підшипник
Завдяки комбінації сплав/мастило, розробленій у Німеччині, тертя всередині підшипника зменшується та досягається більша ефективність. У результаті виділяється менше тепла, а також менше шуму підшипників, що означає, що ви можете насолоджуватися довшим терміном служби вашого вентилятора.
Практично безшумний двигун
При низькій швидкості вентилятора двигун є основним джерелом небажаного шуму. Розроблений у Німеччині двигун із покращеним підшипником зменшує тертя та шум і забезпечує майже безшумну роботу.
Якість, на яку можна покластися
Щоб забезпечити довговічність нашої продукції, ми проводимо тривалі випробування в різних, часом дуже несприятливих умовах. Таким чином ми вчимося покращувати наші продукти для наших клієнтів. Крім того, чудові результати тривалого тестування дають нам впевненість у тому, що наша продукція є не лише видатною якістю, але й довговічністю. Це впевненість, яку ми раді передати нашим клієнтам, тому ми надаємо 6-річну гарантію виробника на P8 Silent.
| Основные | |
|---|---|
| Производитель | Arctic |
| Диаметр вентилятора | 80 мм |
| Назначение | Для корпуса |
| Состояние | Новое |
| Пользовательские характеристики | |
| MTBF | - |
| Безгвинтове кріплення | немає |
| Вес | 82 г |
| Додаткові дані | - |
| Цвет корпуса | Черный |
| Колір крильчатки | чорний |
| Кількість у комплекті | 5 шт |
| Максимальна швидкість обертів | 1600 об/хв |
| Наличие дисплея | немає |
| Номинальное напряжение | 12 В |
| Номинальный ток | 0.06 A |
| Повітряний потік | 15.6 CFM |
| Подсветка | без підсвічування |
| Регулювання обертів | немає |
| Роз'єм живлення | 3-Pin |
| Роз'єм управління підсвічуванням | - |
| Розміри | 80 х 80 х 25 мм |
| Уровень шума | 22.6 дБ |
| Потребляемая мощность | немає даних |
| Технології підсвічування | - |
| Тип подшипника | гідродинамічний (Fluid Dynamic Bearing) |
| Давление | 0.62 мм H2O |
| Толщина | 25 мм см |
- Цена: 841 ₴





