
- В наличии
- Код: 00159253
Кулер процесорний ID-Cooling SE-903-SD V3
495 ₴
+380 (73) 199-01-00
- +380 (66) 199-01-00
возврат товара в течение 14 дней за счет покупателя
Описание
Характеристики
Информация для заказа
Один із найбільш доступних CPU-кулерів з U-подібними мідними тепловими трубками діаметром 6 мм. Має класичне баштове компонування з порівняно невеликим алюмінієвим радіатором, технологією прямого контакту Heatpipe Direct Touch та 92 мм довговічним 7-лопатевим вентилятором з гідродинамічним підшипником та низьким рівнем шуму. Має скромні габаритні розміри (висота 123 мм) та максимально демократичну ціну, що робить його одним із найкращих варіантів вибору для оснащення багатоцільових домашніх та бюджетних ігрових систем.
| Основные | |
|---|---|
| Производитель | ID-Cooling |
| Диаметр вентилятора | 92 мм |
| Цвет | Черный |
| Максимальная скорость вращения | 2000 об/мин |
| Материал радиатора | Алюминий |
| Тип разъема | 3-pin |
| Габаритные размеры | |
| Вес | 370 г |
| Пользовательские характеристики | |
| Socket 1150 | є |
| Socket 1151 | є |
| Socket 1155 | є |
| Socket 1156 | є |
| Socket 1200 | є |
| Socket 1366 | немає |
| Socket 1700 | є |
| Socket 2011 | немає |
| Socket 2011-3 | немає |
| Socket 2066 | немає |
| Socket 775 | немає |
| Висота системи охолодження | 123 мм |
| Габариты (мм) | 123 х 104 х 75 |
| Количество вентиляторов | 1 |
| Максимальний TDP (для ЦП і відеокарт) | 130 W |
| Максимальний рівень шуму (дБ) | 23.1 |
| Повітряний потік | 37.44 CFM |
| Подсветка | без підсвічування |
| Підтримка процесорів | AMD/Intel |
| Розміри вентилятора, мм | 92 х 92 х 25 |
| Тип | Кулер |
| Тип подшипника | гідродинамічний (Fluid Dynamic Bearing) |
- Цена: 495 ₴




