
- В наличии
- Код: 00159238
Мобільний телефон Nokia 105 2023 Dual Sim Charcoal
1 089 ₴
+380 (73) 199-01-00
- +380 (66) 199-01-00
возврат товара в течение 14 дней за счет покупателя
Описание
Характеристики
Информация для заказа
Телефони Nokia славляться винятковою якістю складання. Новий Nokia 105 поєднує привабливий зовнішній вигляд та тривалий термін служби.
Акумулятор на кілька днів
Модернізована батарея ємністю 1000 мА * год, що на 25% більше, ніж у попередньої моделі версія (105) тримає вас на зв’язку протягом кількох тижнів у режимі очікування і давай поговоримо від сходу до заходу сонця.
| Основные | |
|---|---|
| Производитель | Nokia |
| Цвет | Черный |
| Материал корпуса | Пластик |
| Форм-фактор | Моноблок |
| Тип устройства | Мобильный телефон |
| Габаритные размеры | |
| Вес | 78.7 г |
| Пользовательские характеристики | |
| Bluetooth | немає |
| IrDA | немає |
| Wi-Fi | без Wi-Fi |
| Ємність акумуляторної батареї | 1000 мАг |
| Габарити | 115.1x49.4x14.5 мм |
| Діагональ дисплея | 1.8" |
| Захист від вологи та пилу | немає |
| Кількість SIM-карт | 2 |
| Максимальний обсяг підтримуваної SD-карти | немає |
| Навігація | немає |
| Объём встроенной памяти | 4 МБ |
| Объем оперативной памяти | 4 МБ |
| Основна камера | немає |
| Протиударний | Нет |
| Роз'єм для зарядного пристрою | micro-USB |
| Разъем для наушников | 3.5 мм Mini-Jack |
| Роздільна здатність дисплея | 160х120 |
| Розмір SIM-карти | mini-SIM |
| Стандарти зв'язку | 2G (GSM) |
| Тип дисплея | TFT |
| Фронтальна камера | немає |
- Цена: 1 089 ₴

