
- В наличии
- Код: 00159232
Світильник настінно-стельовий накладний світлодіодний квадратний Electrum 18W 4000К KVANT B-LD-1968
417 ₴
+380 (73) 199-01-00
- +380 (66) 199-01-00
возврат товара в течение 14 дней за счет покупателя
Описание
Характеристики
Информация для заказа
Світлодіодні світильники спрямованого світла використовуються для освітлення офісних, житлових та торгових приміщень. Спеціальний опаловий розсіювач дозволяє рівномірно розподіляти світловий потік та виключає ефект засліплення. У світильнику використовуються чіпи Samsung.
Переваги:
- Низький рівень енергоспоживання;
- рівномірне світло без ефекту засліплення;
- широка сфера застосування;
- не потребують спеціального обслуговування;
- не вимагають спеціальної утилізації;
- Світловий потік залишається стабільним у широкому діапазоні значень напруги живлення (100-250 В).
| Основные атрибуты | |
|---|---|
| Производитель | Electrum |
| Цвет | Белый |
| Мощность | 18 Вт |
| Световой поток | 1440 лм |
| Тип | Светильник настенно-потолочный |
| Пользовательские характеристики | |
| Віддалене управління | Нет |
| Габарити | 225х225х26 мм |
| Датчик движения | немає |
| Кольорова температура | 4000 К |
| Кількість цоколів | немає |
| Монтаж | Накладний |
| Напруги живлення | 100-240 В |
| Ступінь захисту корпусу | IP40 |
| Тип лампы | світлодіоди |
| Цоколь | вбудовані елементи |
- Цена: 417 ₴
