
- В наличии
- Код: 00159229
Вентилятор Arctic P14 Black - 5 Pack (ACFAN00136A)
1 247 ₴
+380 (73) 199-01-00
- +380 (66) 199-01-00
возврат товара в течение 14 дней за счет покупателя
Описание
Характеристики
Информация для заказа
Під час розробки нового P14 особливий акцент був зроблений на сфокусований повітряний потік та високий статичний тиск. Вентилятор гарантує надзвичайно ефективне охолодження, навіть за підвищеного опору повітря. Тому P14 особливо підходить для використання на радіаторах.
Завдяки комбінації сплаву та мастила тертя всередині підшипника зменшується та досягається більша ефективність. В результаті спостерігається менше тепловиділення, а також менший шум від підшипника, що означає довший термін служби вашого вентилятора.
| Основные | |
|---|---|
| Производитель | Arctic |
| Диаметр вентилятора | 140 мм |
| Назначение | Для корпуса |
| Состояние | Новое |
| Габаритные размеры | |
| Вес | 191 г |
| Пользовательские характеристики | |
| MTBF | - |
| Безгвинтове кріплення | немає |
| Додаткові дані | - |
| Цвет корпуса | Черный |
| Колір крильчатки | чорний |
| Кількість у комплекті | 5 шт |
| Максимальна швидкість обертів | 1700 об/хв |
| Наличие дисплея | немає |
| Номинальное напряжение | 12 В |
| Номинальный ток | 0.15 A |
| Повітряний потік | 72.8 CFM |
| Подсветка | без підсвічування |
| Регулювання обертів | немає |
| Роз'єм живлення | 3-Pin |
| Роз'єм управління підсвічуванням | - |
| Розміри | 140 х 140 х 27 мм |
| Уровень шума | - |
| Потребляемая мощность | 1.8 Вт |
| Технології підсвічування | - |
| Тип подшипника | гідродинамічний (Fluid Dynamic Bearing) |
| Давление | 2.4 мм H2O |
| Толщина | 27 мм см |
- Цена: 1 247 ₴






