
- В наличии
- Код: 00159227
Вентилятор Arctic P8 PWM PST Black - 5 Pack (ACFAN00154A)
1 188 ₴
+380 (73) 199-01-00
- +380 (66) 199-01-00
возврат товара в течение 14 дней за счет покупателя
Описание
Характеристики
Информация для заказа
Arctic P8 PWM PST - 80-мм вентилятор із ШІМ-регулюванням та кабельним розгалужувачем
Під час розробки P8 PWM PST особливий акцент був зроблений на сфокусованому повітряному потоці та на високому статичному тиску. Вентилятор гарантує надзвичайно ефективне охолодження, навіть за підвищеного опору повітря.
| Основные | |
|---|---|
| Производитель | Arctic |
| Диаметр вентилятора | 80 мм |
| Назначение | Для корпуса |
| Пользовательские характеристики | |
| MTBF | - |
| Безгвинтове кріплення | немає |
| Вес | 81 г |
| Додаткові дані | - |
| Цвет корпуса | Черный |
| Колір крильчатки | чорний |
| Кількість у комплекті | 5 шт |
| Максимальна швидкість обертів | 3000 об/хв |
| Наличие дисплея | немає |
| Номинальное напряжение | 12 В |
| Номинальный ток | 0.09 A |
| Повітряний потік | 23.4 CFM |
| Подсветка | без підсвічування |
| Регулювання обертів | є |
| Роз'єм живлення | 4-Pin |
| Роз'єм управління підсвічуванням | - |
| Розміри | 80 х 80 х 25 мм |
| Уровень шума | - |
| Потребляемая мощность | 1.08 Вт |
| Технології підсвічування | - |
| Тип подшипника | гідродинамічний (Fluid Dynamic Bearing) |
| Давление | 1.9 мм H2O |
| Толщина | 25 мм см |
- Цена: 1 188 ₴






