
- В наличии
- Код: 00159215
Морозивниця Ariete 693
13 860 ₴
+380 (73) 199-01-00
- +380 (66) 199-01-00
возврат товара в течение 14 дней за счет покупателя
Описание
Характеристики
Информация для заказа
Морожениця Ariete 693 Gran Gelato має LCD-дисплей з цифровим таймером, що робить приготування десерту простим. На дисплеї відображається температура і зворотний відлік часу. Ви завжди будете знати, при якій температурі готується ласощі, і скільки часу залишилося до того моменту, коли ви зможете ним насолодитися. Морожениця має зручний таймер, який відключає апарат. Наявність компресора дозволяє насолоджуватися різноманітними сортами ласощі, яке буде повітряним і легким.
Обсяг знімної чаші 1 л - це дозволяє приготувати 500-700 г морозива за один раз. Хочете почастувати своїх гостей солодким асорті? Тепер це можливо. Після кожного приготування дайте морожениці відпочити 10-15 хвилин, і можете продовжувати процес. Прилад має функцію зберігання, щоб морозиво не розтануло. Почастуєте близьких і друзів солодкою прохолодою! Ціна Ariete Gran Gelato 693 приємно порадує, і ви не захочете відкладати вигідну покупку.
Ваше морозиво буде смачним і красивим, як в кафетерії. У комплекті спеціальна ложка з виштовхувачем, використовуючи її, ви з легкістю сформуєте красиві кульки десерту. Якщо, до того ж приготуєте кілька сортів різнобарвного морозива, вийде дуже апетитно. Здивуйте гостей морозивом, як в кращому кафетерії!
Arieta Gran Gelato - готувати легкий, повітряний десерт з легкістю. Безсумнівний плюс автоматичних морожениць - холодильна установка, яку не потрібно поміщати в морозильну камеру. Просто включите апарат і залийте інгредієнти. Через 20-40 хвилин смачне морозиво буде готово! Зверніть увагу: для правильного приготування морозива необхідно залити в основну чашу розчин з 20 мл води й 5 г солі (або 15 мл води та 10 мл спирту). Це необхідно, щоб стінки основної чаші передали холод стінок знімної чаші.
У комплекті з виготовлення морозива покупець отримує мірну ємність, ложку з виштовхувачем, градуйований контейнер, два кошики, одна з яких знімна. Апарат легко розбирати і мити.
| Основные | |
|---|---|
| Производитель | Ariete |
| Габаритные размеры | |
| Вес | 10.5 кг |
| Пользовательские характеристики | |
| Индикация | є |
| Автоматическое выключение | є |
| Входить до комплекту | морозивниця, інструкція по експлуатації |
| Габарити (ВхШхГ) | 30 x 27 x 38 см |
| Дисплей | з дисплеєм |
| Звуковой сигнал | є |
| Йогурт | немає |
| Цвет | Серебристый |
| Количество программ | 1 |
| Количество чаш | 1 |
| М'яке морозиво | є |
| Материал чаши | Металл |
| Миття чаші в посудомийній машині | є |
| Молочний коктейль | немає |
| Объем чаши | 1 л |
| Отвір для інгредієнтів | немає |
| Мощность | 135 Вт |
| Приготування | м'яке морозиво |
| Сорбет | немає |
| Таймер приготування | з таймером |
| Тип | автоматичні |
| Фірмові технології | - |
| Час приготування | 20 хв |
- Цена: 13 860 ₴
