
- В наличии
- Код: 00159212
Джерело безперебійного живлення Token 800 (UPCSBLS680TTOAZ01B)
4 653 ₴
+380 (73) 199-01-00
- +380 (66) 199-01-00
возврат товара в течение 14 дней за счет покупателя
Описание
Характеристики
Информация для заказа
Серія Token - це лінійно-інтерактивний ДБЖ невеликого розміру у вигляді цегли, створений для житлових приміщень з декількома розетками (8), щоб уникнути використання подовжувачів. Може використовуватися для кластера домашньої електроніки, такого як телевізор, ігрова консоль, ПК, маршрутизатор і т. Д Важлива інформація про роботу ДБЖ буде зручно відображатися на його ЖК-дисплеї, її легко контролювати і при необхідності вживати заходів.
Ми рекомендуємо цей ДБЖ для офісів, домашніх офісів, ланцюгів безпеки невеликих будинків, домашнього електронного обладнання.
| Основные | |
|---|---|
| Производитель | NJOY |
| Материал корпуса | Пластик |
| Габаритные размеры | |
| Вес | 5.8 кг |
| Технические характеристики | |
| Выходное напряжение | 230 В |
| Время переключения | 6 мс |
| Защита | |
| Защита от перегрузки | Да |
| Пользовательские характеристики | |
| Ємність батарей | 9 Агод |
| Аккумуляторная батарея | внутрішня |
| Входное напряжение | 170-280 В |
| Габарити (ШхВхГ) | 345х200х100 мм |
| Захист від високовольтних стрибків | є |
| Защита от короткого замыкания | немає |
| Клеми для підключення зовнішніх АКБ | немає |
| Цвет | Черный |
| Кількість Euro-розеток (Schuko) | 8 |
| Кількість IEC-розеток | немає |
| Кількість батарей | 1 |
| Количество выходных розеток | 8 |
| Наявність USB-порту | є |
| Номінальна напруга АКБ | 12 В |
| Потужність активна | 480 Вт |
| Потужність повна | 800 VA |
| Назначение | споживчі |
| РК-дисплей | немає |
| Тип архітектури | лінійно-інтерактивний (Line-Interactive) |
| Форма вихідного сигналу | апроксимована (ступінчаста) синусоїда |
| Час роботи від АКБ при навантаженні 50% | 2 хв 30 сек |
- Цена: 4 653 ₴




