
- В наличии
- Код: 00158594
Відеосвітло Ulanzi SL03 Spark Lite Camera Flash(Black)
1 265 ₴
+380 (73) 199-01-00
- +380 (66) 199-01-00
возврат товара в течение 14 дней за счет покупателя
Описание
Характеристики
Информация для заказа
Спалах Ulanzi SL03 Spark Lite Camera Flash(Black) просто зберігати і носити завдяки тонкому, компактному і легкому дизайну. Цей потужний, але компактний спалах з показником тривалості, рівним 8 (GN8), ідеально підходить для різних фотоапаратів. Плоский дизайн і мала вага роблять цей спалах відмінним вибором для щоденного використання.
НАЛАШТУВАННЯ СПАЛАХУ ПІД РУКОЮ
Режим спалаху можна налаштувати за допомогою кнопки на панелі.
ЗВИЧАЙНІ ФУНКЦІЇ, НЕЗВИЧАЙНІ МЕТОДИ ОСВІТЛЕННЯ
Бездоганне поєднання витримки та потужності спалаху дасть змогу досягти саме того ефекту, якого ви прагнете.
| Основные атрибуты | |
|---|---|
| Производитель | Ulanzi |
| Пользовательские характеристики | |
| Емкость батареи | 300 mAh |
| Індекс передачі кольору | CRI 95+ |
| Вес | 43 г |
| Гарантія в місяцях | 12 |
| Цвет | Black |
| Комплект поставки | Спалах; зарядний кабель; інструкція |
| Страна регистрации бренда | Китай |
| Країна-виробник | Китай |
| Мoдель | SL03 |
| Особенности | Оберт 90°, 3 режими спалаху |
| Потужність зарядки | 5 W |
| Розміри | 68 × 43 × 23 мм |
| Температура кольору | 5600K; 6500K |
| Тип крепежа | Гарячий башмак |
| Тип лампы | Спалах |
| Час заряджання | 1 год |
- Цена: 1 265 ₴
