
- В наличии
- Код: 00158573
Штатив Ulanzi T270 Light Stand (270cm) (T097 T270)
2 492 ₴
- +380 (66) 199-01-00
Відчуйте неперевершену висоту стійки, яка ідеально підходить для створення потрібного вам освітлення в різних умовах. Виготовлений з посиленими ніжками з алюмінієвого сплаву, він забезпечує стабільну підтримку без вигину. Вбудований гак дає змогу використовувати додаткову вагу для підвищення стійкості у вітряну погоду.
Легка конструкція економить місце під час зберігання, що робить її зручною для перенесення та ідеально підходить для зйомок на ходу. Ця стійка для освітлення з 5-секційною центральною колоною і 2-секційною ніжкою оснащена швидкороз'ємним фіксатором рівня, що дає змогу гнучко налаштовувати освітлення. Створений для швидкого і простого встановлення фіксатор чудово поєднується з відеоосвітлювальними приладами, камерами та іншими аксесуарами.
| Основные | |
|---|---|
| Производитель | Ulanzi |
| Вес | 1.3 кг |
| Цвет | Черный |
| Пользовательские характеристики | |
| Высота | 2.7 м мм |
| Гарантія в місяцях | 12 |
| Страна регистрации бренда | Китай |
| Країна-виробник | Китай |
| Материал | Алюмінієвий сплав + ABS |
| Мoдель | T270 |
| Розміри | 137 – 270 см |
| Совместимость | Світло, мікрофони, камери |
| Тип крепежа | Різьба 1/4" |
| Тип штативу | Трипод |
- Цена: 2 492 ₴
