
- В наличии
- Код: 00158537
Кріплення Ulanzi Vijim CM027 Go-Quick II Head Strap Mount for GoPro and Phone (UV-C020GBB1 CM027)
605 ₴
+380 (73) 199-01-00
- +380 (66) 199-01-00
возврат товара в течение 14 дней за счет покупателя
Описание
Характеристики
Информация для заказа
Кріплення на голову Ulanzi CM027 Go-Quick II дозволяє знімати захоплюючі кадри на GoPro або смартфон без допомоги рук. Цей зручний та регульований ремінець на голову оснащений надійним затискачем для телефону (підходить для телефонів шириною 57–90 мм), що дозволяє легко перемикатися між портретним та альбомним режимами. Завдяки отвору для гвинта 1/4" та кріпленню «холодний черевик» ви навіть можете прикріпити додаткові аксесуари, такі як освітлення або мікрофони. Регульована конструкція для зручної посадки на голову (діапазон регулювання — від 50 до 70 см). Цей ремінець на голову, який належить до серії Go-Quick Ecological, також сумісний з іншими продуктами Go-Quick для спрощення робочого процесу.
| Основные | |
|---|---|
| Производитель | Ulanzi |
| Цвет | Черный |
| Пользовательские характеристики | |
| Вес | 109 г |
| Гарантія в місяцях | 12 |
| Комплект поставки | Кріплення на голову; гвинт; затискач для смартфона |
| Страна регистрации бренда | Китай |
| Країна-виробник | Китай |
| Материал | ABS + PC + нейлон |
| Мoдель | CM027 |
| Особенности | Обертання на 360°, нахил на 180°, вертикальна та горизонтальна зйомка |
| Розміри | 223 × 190 × 65 мм |
| Совместимость | Зі смартфонами шириною 57 – 90 мм, пристроями вагою до 800 г |
| Тип крепежа | Холодний черевик, різьба 1/4" |
- Цена: 605 ₴
