
- В наличии
- Код: 00158529
Штатив Ulanzi MT-60 Carbon Fiber Travel Tripod (51-162cm) (UV-3115 MT-60)
6 640 ₴
- +380 (66) 199-01-00
Ulanzi MT-60 Carbon — це компактний та легкий штатив, розроблений спеціально для подорожей та активного використання. Він має чудові характеристики і функціональність, що робить його ідеальним вибором для фотографів і відеоблогерів.
Ulanzi MT-60 виготовлений із високоякісного вуглецевого волокна, що забезпечує міцність та легкість конструкції. Цей матеріал не тільки робить штатив міцним, але й знижує вагу, що дозволяє легко переносити його під час подорожей та використовувати на відкритому повітрі.
ОСОБЛИВОСТІ:
− Конструкція з вуглецевого волокна: легша і міцніша, незамінний помічник у подорожі.
− Панорамна головка на 360°: незалежна ручка блокування, точна панорамна зйомка.
− Переворот центральної стійки для нижчого рівня зйомки.
− Режим монопода для походів: швидке розбирання, перемикання між різними формами, можна використовувати як похідну палицю.
− Різьбовий отвір 1/4 дюйма для кріплення аксесуарів.
| Основные | |
|---|---|
| Производитель | Ulanzi |
| Вес | 1.25 кг |
| Цвет | Черный |
| Пользовательские характеристики | |
| Высота | 20 – 162 см мм |
| Гарантія в місяцях | 12 |
| Додаткові характеристики | Додатковий 1/4" отвір для кріплення аксесуарів |
| Страна регистрации бренда | Китай |
| Країна-виробник | Китай |
| Материал | Алюмінієвий сплав + вуглецеве волокно |
| Мoдель | MT-60 |
| Особенности | Витримує вагу до 10 кг, обертається на 360° |
| Совместимость | Камери, телефони та GoPro |
| Тип крепежа | Різьба 1/4" |
| Тип штативу | Трипод |
- Цена: 6 640 ₴
