
- В наличии
- Код: 00158526
Софтбокс Ulanzi AS-L30 30cm, Mini Bowens (L081GBB1 AS-L30 )
1 676 ₴
+380 (73) 199-01-00
- +380 (66) 199-01-00
возврат товара в течение 14 дней за счет покупателя
Описание
Характеристики
Информация для заказа
Модифікатор м'якого світла Ulanzi AS-L30 Softbox з кріпленням Mini Bowens — компактний і портативний, його легко встановити та розібрати. Розроблений для відеосвітла Ulanzi LT028 40 Вт і LT005 60 Вт.
ОСОБЛИВОСТІ
− Ідеально підходить для ліхтарів COB : кріплення Mini Bowens ідеально підходить для широкого спектру ліхтарів від Ulanzi.
− Складний дизайн, який легко носити : створений для зйомки в дорозі, має вагу лише 220 г.
− Швидке встановлення та розбирання : натисніть, щоб налаштувати або запакувати за кілька секунд, заощаджуючи час для зйомки.
− Всеспрямоване м’яке світло : завдяки дизайну ліхтаря забезпечує м’яке всеспрямоване світло для великих площ.
| Основные атрибуты | |
|---|---|
| Производитель | Ulanzi |
| Пользовательские характеристики | |
| Вес | 220 г |
| Гарантія в місяцях | 12 |
| Диаметр | 30 см |
| Цвет | Черный |
| Страна регистрации бренда | Китай |
| Країна-виробник | Китай |
| Мoдель | AS-L30 |
| Розміри | 105 × 390 мм |
| Совместимость | Ulanzi LT028 40 W і LT005 60 W |
| Тип крепежа | Кріплення Mini Bowens |
- Цена: 1 676 ₴
