
- В наличии
- Код: 00158524
Відеосвітло Ulanzi Vijim light White (UV-2587 VL120RGB)
2 141 ₴
- +380 (66) 199-01-00
Компактне, але яскраве RGB накамерне світло з гнучкими налаштуваннями, безступінчастим регулюванням кольору, температури та яскравості. Його можна застосовувати як окремий пристрій на штативі, чи тримачі через різьбове з'єднання 1/4".
Окрім звичайного режиму світіння RGB, Ulanzi VL120 RGB має опцію підсвічування сцени зйомки, створення різних ефектів, таких як горіння свічки, блискавки, сигнали служб екстреної допомоги, стробоскоп, спалахи — всього налічується 20 різноманітних режимів.
Усі налаштування лампи відображаються на зручному дисплеї.
Знімний силіконовий фільтр-розсіювач пом'якшує світловий потік та прибирає ефект подразнення очей при селфі зйомки.
Вбудований акумулятор ємкістю 3100 mAh дає живлення на 90 хвилин безперервного світіння на максимальній яскравості або 180 хвилин при мінімальній.
| Основные | |
|---|---|
| Производитель | Ulanzi |
| Питание | Аккумулятор |
| Пользовательские характеристики | |
| Емкость батареи | 3100 mAh |
| Індекс передачі кольору | CRI 95+ |
| Вес | 120 г |
| Гарантія в місяцях | 3 |
| Цвет | Белый |
| Комплект поставки | Лампа; кабель Type-C; кріплення на гарячий черевик; інструкція |
| Страна регистрации бренда | Китай |
| Количество диодов | 120 |
| Мoдель | Vijim |
| Розміри | 10.6 × 6.6 × 10 см |
| Температура кольору | 2500 - 9000K |
| Тип крепежа | Гарячий черевик, Різьба 1/4" |
| Тип лампы | LED панелі |
| Час заряджання | 2.5 год |
- Цена: 2 141 ₴
