
- Нет в наличии
- Код: 00158410
Комплект на 4 IP-камери 2 Мп Provision-ISR BMV-320SRN-36 (3.6 мм)
9 504 ₴
+380 (73) 199-01-00
- +380 (66) 199-01-00
возврат товара в течение 14 дней за счет покупателя
Описание
Характеристики
Информация для заказа
Комплект із 4 RAINBOW 2 Мп IP-відеокамер з LED підсвічуванням; Матриця: 1/2.8" CMOS; Стиснення: Н.265 / Н.265+ / H.264 / H.264+ / MJPEG; Об'єктив: f=3.6 мм (кут огляду 84.6°); Чутливість: 0 Люкс з видимим світлом; Запис: 2Мп (1920×1080) 25-30 к/с; Функції: True WDR (120dB), день/ніч(ICR), 3D-DNR, ROI, BLC, HLC; Кольорова картинка 24/7. Вбудований мікрофон, 1 аудіовхід; Підсвічування до 40 м; microSD до 128 Гб; IP67; DC 12В / PoE, 220.8x79.4x81.2 мм, 650 г
Гарантійний термін 2 роки.
Якщо проблема не вирішується оновленням ПЗ:
1-й рік гарантії - заміна на новий пристрій
2-й рік гарантії - заміна на refurbished або новий пристрій
Можливе дистанційне налаштування обладнання нашим технічним спеціалістом, у разі виникнення складнощів.
| Основные атрибуты | |
|---|---|
| Производитель | Rainbow |
| Применение | Уличная |
| Состояние | Новое |
| Тип камеры | IP |
| Тип матрицы | Progressive Scan CMOS |
| Форм-фактор | Цилиндрический (bullet) |
| Интерфейсы | |
| RS-232 | Нет |
| Встроенный микрофон | Да |
| Общие | |
| Вес | 650 г |
| Гарантийный срок | 2 мес |
| Длина | 2 мм |
| Защита оборудования от воды и пыли IP | IP67 |
| Цвет | Белый |
| Напряжение | 12 В |
| Объектив | |
| Угол обзора по горизонтали | 84.6 град. |
| Тип объектива | Фиксированный |
| Фокусное расстояние | 2.8 мм |
| Пользовательские характеристики | |
| Питание | DC 12В/PoE |
| Физический размер матрицы | 1/2.8" CMOS |
- Цена: 9 504 ₴




