
- Нет в наличии
- Код: 00158409
Комплект на 4 IP-камери 2 Мп Provision-ISR BMH-320SRN-MVF (2.8-12 мм)
16 500 ₴
- +380 (66) 199-01-00
Комплект із 4 RAINBOW 2 Мп IP-відеокамерз гібридним світлодіодним підсвічуванням; Матриця: 1/2.8" CMOS; Стиснення: H.265+ / H.264+ / H.265 / H.264; Моторизований об'єктив: f=2.8-12 мм (кут огляду 105.4°-34°); Підсвічування: ІЧ 40 м, білий LED 40 м; Чутливість: День 0.1 Люкс / Ніч 0.002 Люкс (F1.0, AGC вкл), 0 Люкс із підсвічуванням; Запис: 2Мп (1920×1080) 25-30 к/с; Функції: True WDR (120dB), день/ніч (ICR), 3D-DNR, ROI, BLC, HLC; Кольорова картинка 24/7; Вбудований мікрофон, 1 аудіовхід; microSD до 128 Гб; Живлення DC 12В / PoE; Корпус IP67, 220.8x79.4x81.2 мм, 650 г
Гарантійний термін 2 роки.
Якщо проблема не вирішується оновленням ПЗ:
1-й рік гарантії - заміна на новий пристрій
2-й рік гарантії - заміна на refurbished або новий пристрій
Можливе дистанційне налаштування обладнання нашим технічним спеціалістом, у разі виникнення складнощів.
| Интерфейсы | |
|---|---|
| RS-232 | Нет |
| Встроенный микрофон | Да |
| Общие | |
| Вес | 650 г |
| Гарантийный срок | 2 мес |
| Длина | 2 мм |
| Питание | PoE |
| Защита оборудования от воды и пыли IP | IP67 |
| Цвет | Черный |
| Напряжение | 12 В |
| Основные атрибуты | |
| Применение | Уличная |
| Состояние | Новое |
| Тип камеры | IP |
| Тип матрицы | Progressive Scan CMOS |
| Форм-фактор | Цилиндрический (bullet) |
| Объектив | |
| Угол обзора по горизонтали | 105 град. |
| Тип объектива | Моторизованный |
| Фокусное расстояние | 2.8 мм |
| Пользовательские характеристики | |
| Физический размер матрицы | 1/2.8" CMOS |
- Цена: 16 500 ₴




