
- Нет в наличии
- Код: 00158408
Комплект на 4 камери 2 Мп Provision-ISR I2-320AB-28 (2.8 мм)
3 960 ₴
+380 (73) 199-01-00
- +380 (66) 199-01-00
возврат товара в течение 14 дней за счет покупателя
Описание
Характеристики
Информация для заказа
Комплект із 4 аналогових 2 Мп відеокамер; Підтримка форматів: AHD / TVI / CVI / CVBS; Матриця: 1/3" CMOS; Фіксований об'єктив: 2.8 мм, кут огляду 90°; Вбудований мікрофон; ІЧ-підсвічування: 20 м; Функції: Digital WDR, 2D-DNR, BLC, HLC; Корпус IP67; Живлення DC 12В; Розміри: 172.2*73.4*74.5 мм, 160 г
Гарантійний термін 2 роки.
Якщо проблема не вирішується оновленням ПЗ:
1-й рік гарантії - заміна на новий пристрій
2-й рік гарантії - заміна на refurbished або новий пристрій
Можливе дистанційне налаштування обладнання нашим технічним спеціалістом, у разі виникнення складнощів.
| Интерфейсы | |
|---|---|
| RS-232 | Нет |
| Встроенный микрофон | Да |
| Общие | |
| Вес | 160 г |
| Гарантийный срок | 24 мес |
| Защита оборудования от воды и пыли IP | IP67 |
| Цвет | Белый |
| Напряжение | 12 В |
| Объектив | |
| Угол обзора по горизонтали | 105 град. |
| Тип объектива | Фиксированный |
| Фокусное расстояние | 2.8 мм |
| Основные атрибуты | |
| Разрешающая способность (ТВЛ) | 0.005 |
| Состояние | Новое |
| Тип камеры | Аналоговая |
| Тип матрицы | Progressive Scan CMOS |
| Форм-фактор | Цилиндрический (bullet) |
| Физический размер матрицы | 1/3" |
| Пользовательские характеристики | |
| Питание | DC 12В |
| Применение | Вулична/Внутрішня |
- Цена: 3 960 ₴




