
- Нет в наличии
- Код: 00158406
Комплект на 4 IP-камери 4 Мп Provision-ISR DV-340SRN-28 (2.8 мм)
17 820 ₴
+380 (73) 199-01-00
- +380 (66) 199-01-00
возврат товара в течение 14 дней за счет покупателя
Описание
Характеристики
Информация для заказа
Комплект із 4 RAINBOW 4 Мп IP-відеокамер з LED підсвічуванням; Матриця: 1/3" CMOS; Стиснення: Н.265 / Н.265+ / H.264 / H.264+ / MJPEG; Об'єктив: f=2.8 мм (кут огляду 99°); Чутливість: 0.003 Люкс/F1.0 (AGC увімк), 0 Люкс з видимим світлом; Запис: 4Мп - 25 к/с; Функції: true WDR, день/ніч(ICR), 3D-DNR, ROI, BLC, HLC; Кольорова картинка 24/7. Вбудований мікрофон, 1 аудіовхід; Підсвічування до 25 м; microSD до 256 Гб; IP67; DC 12В/5.5Вт, PoE, 97х82.6 мм, 450 г
Гарантійний термін 2 роки.
Якщо проблема не вирішується оновленням ПЗ:
1-й рік гарантії - заміна на новий пристрій
2-й рік гарантії - заміна на refurbished або новий пристрій
Можливе дистанційне налаштування обладнання нашим технічним спеціалістом, у разі виникнення складнощів.
| Интерфейсы | |
|---|---|
| RS-232 | Нет |
| Встроенный микрофон | Да |
| Общие | |
| Вес | 450 г |
| Гарантийный срок | 2 мес |
| Длина | 25 мм |
| Питание | PoE |
| Защита оборудования от воды и пыли IP | IP67 |
| Цвет | Черный |
| Напряжение | 12 В |
| Основные атрибуты | |
| Применение | Уличная |
| Состояние | Новое |
| Тип камеры | IP |
| Тип матрицы | Progressive Scan CMOS |
| Форм-фактор | Цилиндрический (bullet) |
| Физический размер матрицы | 1/3" |
| Объектив | |
| Угол обзора по горизонтали | 99 град. |
| Тип объектива | Фиксированный |
| Фокусное расстояние | 2.8 мм |
- Цена: 17 820 ₴



